atatürkün kitap ve okuma sevgisi ile ilgili sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Merhaba, bir araştırmam için bana atatürkün kitap ve okuma sevgisi ile ilgili sözleri lazım varsa yardımcı olur musunuz teşekkürler.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

atatürkün kitap ve okuma sevgisi ile ilgili sözleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atatürkün Öğretmenler ile ilgili sözleri

öğretmenlerle ilgili sözler atatürkün öğretmenlerle ilgili sözleri atatürk sözleri atatürkün kısa atatürk ün « Dünyanın her tarafında öğretmenler insan topluluğunun en fedakar ve saygıdeğer unsurlarıdır. » 01. 03. 1923. « Yeni kuşak, en büyük cumhuriyetçilik dersini bugünkü öğretmenler topluluğundan ve onların yetiştirecekleri öğretmenlerden alacaktır. » (1924) « Öğretmenler!......
  2. atatürkün kitap ile ilgili sözleri

atatürk ün kitap ile ilgili sözleri atatürk ün kitapla ilgili sözleri atatürk ilk sözünü kitaba ne demiş
  3. Atatürk'ün kitap okuma sevgisi ile ilgili sözleri

Atatürkün kitap sevgisi Atatürkün kitap ve okuma sevgisi Ataürkün kitap sevgisi ile ilgili sözleri Okullarda öğretim vazifesinin güvenilir ellere teslimini, memleket evladının, o vazifeyi kendine hem bir meslek, hem bir ideal sayacak üstün saygıdeğer öğretmenler tarafından yetiştirilmesini sağlamak için öğretmenlik, diğer serbest ve yüksek meslekler gibi, derece derece ilerlemeye ve her...
  4. Atatürkün DENİZCİLİK ile ilgili Atatürk sözleri

Atatürkün DENİZCİLİK ile ilgili Atatürk sözleri Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün denizcilikle ilgili sözlerini bu sayfamızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. En güzel coğrafî vaziyette ve üç tarafı denizlerle çevrili olan Türkiye ; endüstrisi, ticareti ve sporu ile, en ileri denizci millet yetiştirmek kabiliyetindedir Bu kabiliyetten istifadeyi bilmeliyiz ; denizciliği, Türkün büyük...
  5. Atatürkün millet sevgisi ile ilgili anılarını arıyorum

Bu hafta 10 kasım haftası olduğundan Atayla ilgili ödevlerimiz var. Bunlardan biri de Atatürkün millet sevgisi ile ilgili anıları. Yardımcı olurmusunuz bana lütfen, kim ne biliyorsa yazarsa sevinirim ;)

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. ataturkun okumakla ilgili sozleri

,
  2. atatürkün kitap ile ilgili sozleri kısa