gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Atatürk'ün Kurduğu Kurum Ve Kuruluşlar

Konu, 'Mustafa Kemal Atatürk' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

atatürk ün kurmuş olduğu dil ve tarih coğrafya fakültesi atatürkün kurmuş olduğu dil ve tarih coğrafya fakültesinin kuruluş amacı atatürk fabrika atatürkün fakültesi ün kurduğu siyasi örgütler
    Anadolu Ajansı
    Ankara Hukuk Fakültesi
    Ankara Orman Çiftliği
    Bursa Merinos Halı Fabrikası
    Çocuk Esirgeme Kurumu
    Demiryolları ve Limanlar Genel Müdürlüğü
    Devlet Hava Yolları
    Devlet İstatistik Enstitüsü
    Elektrik İşleri Etüt İdaresi
    Etibank
    Halkevleri
    Maden Tetkik Arama Enstitüsü (MTA)
    Merkez Bankası
    Merkez Hıfzısıha Enstitüsü
    Sağlık ve Sosyal Yardım Bakanlığı
    Sanayi ve Maadin Bankası
    Sümerbank
    Türk Dil Kurumu
    Türk Kuşu
    Türk Tarih Kurumu
    Türkiye Cumuriyeti Ziraat Bankası
    Türkiye Şeker Fabrikaları
    Uluslararası İzmir Fuarı
    İşbankası
    Ziraat Okulları ve Yüksek Ziraat Enstitüsü

Atatürk'ün Kurduğu Kurum Ve Kuruluşlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ...Engellilere Hizmet Veren Kurum ve Kuruluşlar...

...Engellilere Hizmet Veren Kurum ve Kuruluşlar...

engelli kurumları engellilere yardım eden kuruluşlar engelliler kurumları engellilerle ilgili kurumlar engellilere yardım eden kurumlar Ayod Adana Yeterli Olmayan çocuklara Hizmet Derneği0322 453 64 57 Cemal Paşa Mah.bahar Cad.no:16/5seyhanadana çukurova Dializ Ve Böbrek Nakli Hastalari Yardimlaşma - Dayanişma Derneği Cemalpaşa Mah.11.sok.no:18 Kat 3 Seyhan Adana ÇUKUROVA ÖZÜRLÜLER...
  2. TBMM’nin Kuruluşu ve Milletvekillerinin Seçimi

TBMM’nin Kuruluşu ve Milletvekillerinin Seçimi

milletvekilleri nasıl seçilir milletvekili nasıl seçilir milletvekilleri göreve gelir milletvekillerini kim secer milletvekilini kim seçer I-TBMM’nin kuruluşu: Tarihsel kökeni bakımından iki meclis sistemi,demokratik gelişmenin bir aşaması olarak değil ,tam tersine, bu gelişmeyi yavaşlatacak veya onun etkisini azaltacak bir durum olarak ortaya çıkmıştır.Halkın bir kesimini temsil eden birinci...
  3. kadın kuruluşları telefon ve adresleri!

kadın kuruluşları telefon ve adresleri!

hayat kadınları telefonları hayat kadını telefonları kadını telefonu ankara kadınları kadın kuruluşları Kadın Haklarını Koruma Derneği Yalıköşkü Cad. Yalıköşkü Han No :320 Da:3 Sirkeci, Eminönü İstanbul Tel: (212) 245-7799 , 526-6094 Fax: (212) 245-7799 Kadın Haklarını Koruma ve Kültürel Dayanışma Derneği Gençler Cad. No:70 Da:4 Bağlar, 76000...
  4. Kamu kurum ve kuruluşlarına atanan yeni memurlar ne kadar maaş alacak

Kamu kurum ve kuruluşlarına atanan yeni memurlar ne kadar maaş alacak

bilgisayar işletmeni maaşı kurumlara göre memur maaşları sgk memur maaşları bilgisayar işletmenliği işletmeni Kamu kurum ve kuruluşlarına atanan yeni memurların alacağı maaşların ne kadar olduğu araştırıldı. memurlar.net’in hazırladığı KPSS Rehberi’ne bugün ilk atanan memurun alacağı maaşları bulacaksınız. Lise, önlisans ve lisans mezunları için ayrı ayrı tablolarda ilk atamalarda alınacak...
  5. Engellilere yardım eden kurum ve  kuruluşlar

Engellilere yardım eden kurum ve kuruluşlar

engellilere yardım eden kuruluşlar engelliler için hangi kurumlar var engelliler için hangi kurumlar vardır engellilere yardım eden resmi resmi vardır Merhabalar, Lütfen bana, engellilere yardım eden kurum kuruluşların ettikleri yardımları anlatır mısınız ? teşekkürler.

Sayfayı Paylaş