gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Atatürk'ün milli ahlakla ilgili sözleri

Konu, 'Mustafa Kemal Atatürk' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

atatürk'ün milli ahlakla ilgili anıları atatürk'ün milli ahlakla ilgili anısı
    Merhaba Melek'ler, bu yazımızda ulu Önder Musta Kemal Atatürk'ün milli ahlakla ilgili anıları hakkında bilgiler paylaşıyoruz sizlerle. Buyrun melek'ler;

Tehdide dayanan ahlak, bir erdemlilik olmadığından başka, güvenilmeye de layık değildir.

Bir milletin ahlak değeri, o milletin yükselmesini sağlar.

Bir millet, zenginliğiyle değil, ahlak değeriyle ölçülür.

Samimiyetin lisanı yoktur. Samimiyet sözlerle açıklanamaz. O, gözlerden ve tavırlardan anlaşılır.

Birlik ve beraberlik; ölümden başka her şeyi yener.

Bir ulus, sımsıkı birbirine bağlı olmayı bildikçe yeryüzünde onu dağıtabilecek bir güç düşünülemez.

Bugün vatanımızda bir milli kudret varsa, o cereyan, felaketlerden ders alan ulusun kalp ve dimağından doğmuştur.

Milli sınırlar içinde bulunan yurt parçaları bir bütündür; birbirinden ayrılamaz.

Atatürk'ün milli ahlakla ilgili sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. atatürk'ün milli ahlak konusundaki görüşleri nelerdir

atatürk'ün milli ahlak konusundaki görüşleri nelerdir

Başlıkla müsemma atatürkün milli ahlak konusundaki belirttiği görüşleri nelerdir bunun hakkında bana yardımcı olabilir misiniz ?
  2. Atatürk'ün Milli Ahlaka Verdiği Önem ve Ahlakla İlgili Sözleri Anıları

Atatürk'ün Milli Ahlaka Verdiği Önem ve Ahlakla İlgili Sözleri Anıları

atatürk ahlak atatürk ahlak sözleri atatürkün ahlak ile ilgili sözleri düşünceleri özdeyişleri anıları ile ilgili bilgiler burada melekler. Mustafa Kemal Atatürk 'ün söylediği sözler içinde ahlak ile ilgili sözleri de büyük önem taşır melekler. En çok bilinen ahlak ile ilgili özdeyişleri başında '' Ben sporcunun zeki, çevik ve ahlaklısını severim '' sözü gelir, bunu hepiniz duymuşsunuzdur. Bu...
  3. Atatürk'ün milli ahlak ile ilgili anılar

Atatürk'ün milli ahlak ile ilgili anılar

Arkadaşlar öncelikle selam acaba Atatürk'ün milli ahlak ile ilgili anılar nelerdir
  4. Atatürk'ün milli ahlak görüşleri yardım!

Atatürk'ün milli ahlak görüşleri yardım!

Arkadaslar bana en az yarım saat ıcınde ataturkun mıllı ahlak goruslerı lazım yada onunla ılgılı bısey lutfen yardım edınnnnn
  5. Mustafa Kemal Atatürk'ten Milli Egemenlik İle İlgili Sözler

Mustafa Kemal Atatürk'ten Milli Egemenlik İle İlgili Sözler

Mustafa Kemalin Milli Egemenlik İle İlgili Sözleri Atatürkün Milli Egemenlik Hakkındaki Görüşleri Sevgili melekler, bu makalemizde Ulu Önderin söylemiş olduğu muhteşem sözler içinden Atatürkün milli egemenlik hakkında ki görüşleri sıralayacağız sizler için... :) Egemenlik hiçbir mâna hiçbir şekil ve hiçbir renkte ve işarette ortaklık kabul etmez Millî emeller millî irade yalnız bir...

Sayfayı Paylaş