gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Atatürk'ün nick olabilecek sözleri!

Konu, 'msn nickleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

atatürk nick atatürkle ilgili nickler atatürk nickleri ün kapak sözleri atatürkten kapak sözler Egemenlik kayıtsız ve şartsız milletindir.
    > Bilelim ki milli benliğini bilmeyen milletler başka milletlere yem olurlar.

> Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.

> Yüksek Türk! Senin için yüksekliğin hududu yoktur. İşte parola budur.

> Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.

> Biz Türkler, bütün tarihimiz boyunca hürriyet ve istiklâle timsal olmuş bir milletiz.

Atatürk'ün nick olabilecek sözleri! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atatürk'ün islamiyet hakkındaki sözleri!

Atatürk'ün islamiyet hakkındaki sözleri!

atatürkün islam hakkındaki sözleri atatürk islam sözleri atatürk ve atatürkün dini hakkındaki ün dini ile ilgili Allah birdir,şanı büyüktür. Dinsiz milletlerin devamına imkan yoktur. Türk milleti daha dindar olmalıdır. Hz.Muhammed(s.a.v),Allah'ın birinci ve büyük kuludur. Her sarıklıyı hoca sanmayın. Din bir vicdan meselesidir.Herkes vicdanının emrine uymakta serbesttir. Bizim dinimiz en...
  2. Atatürk'ün sözleri..

Atatürk'ün sözleri..

atatürkün şehitlerle ilgili sözleri atatürkün şehitler için sözleri şehitlere şehitler ile ilgili batı'ya Yaklaştığımızı Zannettiğimiz Takdirde, Asıl Mayamız Olan Doğu 'Maneviyatı'ından Tamamıyla Soyutlanıyoruz "... Hepiniz bilirsiniz ki, Avrupa'nın en önemli devletleri, Türkiye'nin zararıyla, Türkiye'nin gerilemesiyle ortaya çıkmışlardır. Bugün bütün dünyayı etkileyen,...
  3. Atatürk'ün Kendi Sözleriyle İlkeleri

Atatürk'ün Kendi Sözleriyle İlkeleri

atatürkün sözleriyle ilkeleri ATATÜRK’ÜN SÖZLERİYLE ATATÜRK İLKELERİ 1. Türk halkı asırlardan beri hür ve müstakil yasamıs ve istiklali bir lâzımı hayatiye telakki etmis bir kavmin kahraman evlatlarıdır. Bu millet istiklalsiz yasamamıstır, yasayamaz ve yaşamayacaktır. MİLLİYETÇİLİK 2. Yurdumuzu dünyanın en bayındır ve en uygar ülkeleri düzeyine çıkaracagız, milletimizi en genis refah...
  4. Fanatik forma arkası olabilecek nickler

Fanatik forma arkası olabilecek nickler

forma arkası yazıları galatasaray forma arkası yazıları sözler sözleri galatasaray Fanatikler buraya.İşte futbolla ilgili taşlamalar ve laf sokan fanatik nickler.Bu sözlerle karşınızdakilere öyle göndermeler yapabilirsiniz ki düşünemiyorum bile karşı tarafın durumunu:D Kaleyi cepheden gören bir yerlerde buluşalım! Uzaktan seveceğim, yalnız Erman hoca bilecek! Bir UEFA Kupası'na bir de...
  5. Atatürk'ün Hoşgörü Sözleri

Atatürk'ün Hoşgörü Sözleri

Atatürk'ün Hoşgörü Sözleri var mı? Arkadaşlar merhaba Atatürk'ün Hoşgörü Sözlerini arıyorum bana bu konuda yardım edeceğinizi umuyorum :)

Sayfayı Paylaş