Atatürk'ün okul hayatı okuduğu ilkokul ve hangi okullarda okumuş,

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Selamlar bir araştırmam için Ulu Önderimiz Atatürk, ilkokul orta okul ve lise okullarını hangi illerde okumuş,y okullarının ismi ve örenimi ile ilgili gelişmeleri içeren bir yazı var ise benimle paylaşır mısınız lütfen. Teşekkür ediyooom.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Atatürk'ün okul hayatı okuduğu ilkokul ve hangi okullarda okumuş, konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atatürk'ün hayatı!

ATATÜRK'ün HAYATI Mustafa Kemal Atatürk 1881 yılında Selânik'te Kocakasım Mahallesi, Islâhhâne Caddesi'ndeki üç katlı pembe evde doğdu. Babası Ali Rıza Efendi, annesi Zübeyde Hanım'dır. Baba tarafından dedesi Hafız Ahmet Efendi XIV-XV. yüzyıllarda Konya ve Aydın'dan Makedonya'ya yerleştirilmiş Kocacık Yörüklerindendir. Annesi Zübeyde Hanım ise Selânik yakınlarındaki Langaza kasabasına...
  2. okul hayatınızda hangi dersi sevmezdiniz?

:Dben şahsen matematik dersini hiç sevmezdim ama beden eğitimi olacağı günü iple çekerdim:cheer2:
  3. Atatürk'ün Hayatı

atatürkün hayatı atatürkün bebeklik hayatı çocuklar için http://www.youtube.com/watch?v=q2nlNEHOKdM
  4. AtatÜrk'Ün ÖĞrenİm Hayati

ATATÜRK'ÜN ÖĞRENİM HAYATIKüçük Mustafa, Şemsi Efendi İlkokulu'ndan sonra bir süre Selânik Mülkiye Rüştiyesi'ne devam etti ise de Kaymak Hafız adlı Arapça öğretmeninin kendisine haksız yere sopa ile vurması üzerine bu okuldan ayrıldı ve Askerî rüştiyeye giden bir komşu çocuğunun giyimini ve genel olarak subayların kılığını pek beğenen küçük Mustafa, askerî rüştiiyeye girmek ister; askerlikten...
  5. Atatürk'ün Hayatı....(ingilizce)

atatürkün hayatı atatürkün hayatı ingilizce türkçe ingilizce kısa Mustafa Kemal Atatürk (19 May 1881-10 November 1938) Mustafa Kemal, founder of the Turkish Republic, was born in Saloniki on the l9th May 1881 of humble background. His father started out as a customs officer, later becoming a timber merchant. Following his sudden death he left behind a family having to fend for itself. As a...
  6. okul hayatı öğrenci avatarları

okul avatarları komik öğrenci avatarları öğrenci
  7. Atatürk 'ün Okuduğu Kitaplar

atatürk ün okumaya verdiği önem ve okuduğu kitaplar Kuşkusuz ki Ulu önder Atatürk yaşamı boyunca -savaş meydanlarında bulunduğu cepheler dahil- bulduğu her fırsatta kitap okuma konusuna hassasiyetle eğilmiş, okumaya önem vermiş, okuduğu bu yapıtlar onun ilmi, fikri, insani yönüne ve kültürel alt yapısına çok büyük değerler kazandırmıştır.Atatürk'ün Kitaplığında yer alan Türkçe ve Osmanlıca...
  8. En iyi gazetecilik bölümleri hangi okullarda

Ben gazetecilik okumak istiyorum.Mümkünse gazetecilik bölümlerinin en iyi olduğu üniversiteleri öğrenmek istiyorum.Yardımınıza şimdiden teşekkür ediyorum..
  9. Atatürk'ün okuduğu kitapların listesi

Atatürk'ün okuduğu kitaplar adları konuları Atatürk'ün okuduğu kitapların konusu nedir Atatürk'ün okuduğu kitapların sayısı Ulu önder Atatürk'ün Fransızcası çok iyiydi meleklerim.... Atatürk'ün hangi kitapları okuduğu ile ilgili araştırmalar yaptım ve aşağıdaki bilgilere ulaştım. ATATÜRKÜN KİTAPLIĞINDAKİ TÜRKÇE VE OSMANLICA KİTAPLARDAN BAZILARI Ahmet Vefik Paşa : Lehçe-i Osmani Ahmet Vefik...
  10. Atatürk Hayatı Hakkında Şiir

Atatürk Hayatı Hakkında Şiir arıyorum. Kızlar selamlar hepinize. Sizden Atatürk Hayatı Hakkında Şiir rica ediyorum ve bu konuda bana da yardım edeceğinizi biliyorum :) yani umuyorum :D
Tags: Add Tags

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. atatürk ilkokulu hangi şehirde okudu