Atatürk'ün okul hayatı okuduğu ilkokul ve hangi okullarda okumuş,

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru Kayıt:

Selamlar bir araştırmam için Ulu Önderimiz Atatürk, ilkokul orta okul ve lise okullarını hangi illerde okumuş,y okullarının ismi ve örenimi ile ilgili gelişmeleri içeren bir yazı var ise benimle paylaşır mısınız lütfen. Teşekkür ediyooom.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru Kayıt:

Atatürk'ün okul hayatı okuduğu ilkokul ve hangi okullarda okumuş, konusuna benzer içeriklerimiz
  1. okul hayatınızda hangi dersi sevmezdiniz?

:Dben şahsen matematik dersini hiç sevmezdim ama beden eğitimi olacağı günü iple çekerdim:cheer2:
  2. sizin cocugunuz hangi okulda

Sizin çocuğunuz hangi okulda? Deprem haritası çıkarıldı, İstanbul’daki güvenli-güvensiz okullar belli oldu. Sizin çocuğunuz hangi okulda? İstanbul’da 1 milyon 50 bin veli, okulların güvenlik risk haritasını çıkardı. Sadece 26 okul sıfır risk puan alabildi. Riskli okulların gizli tutulup, uyarılmasına karar verildi MEB İstanbul Okullarda Şiddeti Azaltma Eylem Komisyonu İstanbul’daki...
  3. okul hayatı öğrenci avatarları

okul avatarları komik öğrenci avatarları öğrenci
  4. Atatürkün Okuduğu Okullar hangileridir

Arkadaşlar ulu önder Mustafa kemal Atatürkün Okuduğu Okullar hangi okullardır lütfen bana bu konuda acil tarafından bilgi verin.
  5. okul

okul nedir okulda neler yapılır okul niçin kurulmuştur okuldaki temel görevimiz nedir acil lazımmmmmmmm

Sayfayı Paylaş