gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Atatürk'ün ölüm tutanagı

Konu, 'Atamızın Resimleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

tutanak örnekleri tutanak örneği atatürk ölümü atatürk ölüm resmi [​IMG]

Atatürk'ün ölüm tutanagı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atatürk'ün Hayatı

Atatürk'ün Hayatı

atatürkün hayatı atatürkün bebeklik hayatı çocuklar için http://www.youtube.com/watch?v=q2nlNEHOKdM
  2. Öldü....

Öldü....

Öldü.... Iki dakika önce............................ Yapayalnız kaldı ruhunu yitirince Geceymiş.... tek başınaymış.. ona ne!? Öldü dedim ya size! Tam da iki dakika önce.. Sevdadan mı? değil... Hayat kavgası mı? hayır! Ruhunu diyorum.. ruhunu yitirdi! Öldü dedim ya size.. daha ne diyeyim? Sebepsiz kaçışlar planladı durdu hep.. En sonunda başardı: Ne istedi ruhundan? Neden kıydı?...
  3. ölü...

ölü...

Hangi mahallede imam yok, Ben orada öleceğim. Kimse görmesin ne kadar güzel, Ayaklarım, saçlarım ve her şeyim. Ölüler namına, azade ve temiz, Meçhul denizlerde balık; Müslüman değil miyim, haşa, Fakat istemiyorum, kalabalık. Beyaz kefenler giydirmesinler, Sızlamasın karanlığım havada. Omuzlardan omuzlara geçerken sallanmayayım, Ki bütün azalarım hülyada. Hiçbir dua yerine getiremez, Benim...
  4. Benim Atatürk'üm

Benim Atatürk'üm

ATATÜRK diktatördü. Tartışmaya bile gerek yok. Ama öylesi bir diktatör ki halkının ilerlemesine, halkının mutluluğuna engel olan hiçbir kararın altında imzası yok. ATATÜRK diktatördü. Ama öyle bir diktatör ki Anadolu’daki düşman işgaline karşı yaptığı ilk iş bölgesel kongreler aracılığı ile halkıyla bütünleşmek, ardından merkezi bir otoriteyle kurtuluşu ve kuruluşu yönlendirmek için...
  5. Atatürk'ün Babası Ne Zaman Öldü biliyor musunuz

Atatürk'ün Babası Ne Zaman Öldü biliyor musunuz

Merhaba arkadaşlar acaba Atatürk'ün Babası Ne Zaman Öldü bilen var mı ? Atatürk'ün Babası Ali Rıza Bey Ne Zaman Öldü biliyorsanız bana ölüm tarihi ile ilgili kısa bilgi verin lütfen!

Sayfayı Paylaş