gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Atatürk'ün Sevdigi Şarkılar - (( ATATÜRK ARŞİVİ ))

Konu, 'Atatürk Videoları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bebeklerin en sevdiği şarkılar bebeklerin sevdiği müzikler en şarkı http://www.youtube.com/watch?v=FX2BYJuTRyg

Atatürk'ün Sevdigi Şarkılar - (( ATATÜRK ARŞİVİ )) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atatürk'ün sözlerinden seçmeler!geniş bir arşiv halınde

Atatürk'ün sözlerinden seçmeler!geniş bir arşiv halınde

"Biz Türkler, bütün tarihimiz boyunca hürriyet ve istiklâle timsal olmuş bir milletiz. "Ne kadar zengin ve müreffeh olursa olsun, istiklâlden mahrum bir millet, medenî insanlık karşısında uşak olmak mevkiinden yüksek bir muameleye lâyık sayılamaz." "Özgürlük ve bağımsızlık benim karakterimdir. Ben milletimin en büyük ve ecdadımın en değerli mirası olan bağımsızlık aşkı...
  2. Atatürk'ün Sevdiği Şarkılar

Atatürk'ün Sevdiği Şarkılar

atatürkünsevdişarkılar atatürkün ağladığı şarkı Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK'ün Yurt Gezilerinde Trende Dinlediği Taş Plaklardan Seçmeler İçindekiler : Riyaset-i Cumhur Fasıl Heyeti - Sen bezmimize geldiğin akşam neler olmaz Riyaset-i Cumhur Fasıl Heyeti - Ey gonca dehen hâr-ü elem cânıma geçti Abdülhalik Bey Riyaset-i Cumhur Fasıl Heyeti - Cânâ rakibi handân edersin Hafız...
  3. Sevdigim..

Sevdigim..

Sevdigim.. Sevgilim bil ki senden uzak ne güzellikleri avutur beni bu şehrin ne de yıldızlı aksamları!... özlemin bir nehir olmuş yarar girer içimde ki dağları!... Seni sevdiğim kadar yaşasaydım ölümsüz olurdum.... Sen hala sonsuzluğun yüzünde bir damla gözyaşısın... Biliyordum seni seviyorum derken yeni bir alfabe keşfettiğimi kimsenin okuma yazma bilmediği bir...
  4. Atatürk'ün sevdiği şarkılar ve türküler

Atatürk'ün sevdiği şarkılar ve türküler

atatürk'ün sevdiği şarkılar atatürkün sevdiği türküler Mustafa Kemal Atatürk'ün en sevdiği şarkılar ve türküler nelermiş bu yazımızda öğreniyoruz Melek'ler. Atatürk'ün sevdiği şarkılar hangi dönemde ve nerede yazıldı bestekarları kimlerdir; buyrun öğrenelim arkadaşlarım. Atatürk'ün sevdiği türküler: OLMAZ İLAÇ SİNE-İ SAD PAREME Olmaz ilaç sine-i sad parame, Çare bulunmaz bilirim...
  5. Atatürk'ün en sevdiği şarkılar

Atatürk'ün en sevdiği şarkılar

Arkadaşlar Atatürk'ün en sevdiği şarkılar neler, bu konuda bilgi bekliyorum.

Sayfayı Paylaş