gebe
  1. aytug

aytug Forum Okuru

atatürkün sevdiği şarkıların sözlerini ve hangi dönemde nerede yazıldı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında aytug tarafından paylaşıldı.

şarkıların sözleri ve hangi dönemde nerede yazıldı

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

atatürk'ün sevdiği şarkılar hangi dönemde ve nerede yazıldı

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

atatürkün sevdiği şarkıların sözlerini ve hangi dönemde nerede yazıldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sevdiğiniz şarkı ve sözleri

sevdiğiniz şarkı ve sözleri

allahsız melek şarkı sözü allahsız melek sözleri şarkı sözleri kahrı zindan şarkısı arkadaşlar sevdiğiniz şarkıyı yazıp sonrada sözlerini yazarmısınız... önce ben başlayayımmm dedof_miralay:allahsız melek Kabul et bitti işte sevmedin ve sevemedin istediğin de yapmadığım söyle ne var senin için ne çok severmişim seni ne çok severmişim meğer...
  2. atatürk 'ün en sevdiğiniz sözü?

atatürk 'ün en sevdiğiniz sözü?

çalışmadan yorulmadan atatürk atatürk antalya sözü atatürkün sözleri çalışmadan yorulmadan atatürkün antalya ile ilgili sözleri sözü Arkadaşlar yeni bir konu açıyorum. Atamızın en sevdiğiniz sözü sizin için hangisi? Kuşkusuz her sözü güzel ve anlamlı. Fakat insanın yaşamında hep beğendiği bir söz vardır işte ben de o yüzden bu sözleri paylaşmak istiyorum.... Atamızın en sevdiğiniz sözü...
  3. Atatürk sözleri ve anlamları

Atatürk sözleri ve anlamları

Ulu önder Atatürk'ün söylediği sözler ve bu sözlerin anlamlarını sizlere vermek istiyoruz arkadaşlarım. Bağzı eski kelimelerle karşılaşabilirsiniz bunun için google size iyi bir kaynak olacaktır diye düşünüyorum. Zaten bütün sözlerin şu anda kullanıldığını da göreceksiniz. Zorlandıklarınızın anlamlarını bizlere sorabilirsiniz. Biz Türkler, bütün tarihimiz boyunca hürriyet ve istiklâle...
  4. Atatürk'ün sevdiği şarkılar ve türküler

Atatürk'ün sevdiği şarkılar ve türküler

atatürk'ün sevdiği şarkılar atatürkün sevdiği türküler Mustafa Kemal Atatürk'ün en sevdiği şarkılar ve türküler nelermiş bu yazımızda öğreniyoruz Melek'ler. Atatürk'ün sevdiği şarkılar hangi dönemde ve nerede yazıldı bestekarları kimlerdir; buyrun öğrenelim arkadaşlarım. Atatürk'ün sevdiği türküler: OLMAZ İLAÇ SİNE-İ SAD PAREME Olmaz ilaç sine-i sad parame, Çare bulunmaz bilirim...
  5. Atatürkün Sevdiği Şarkıların Sözleri

Atatürkün Sevdiği Şarkıların Sözleri

Atatürkün Sevdiği Şarkıların Sözleri neydi arkadaşlar lütfen biliyorsanız atamızın sevdiği şarkıların sözlerini bu sayfaya yazın.

Sayfayı Paylaş