gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Atatürk'ün söylediği sanat ile ilgili sözleri arıyorum

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhabalar, Atatürkün söylediği sanat ile ilgili sözler arıyorum, çok acil !!

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
Atatürk'ün söylediği sanat ile ilgili sözleri arıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atatürk'ün Sporla İlgili Söylediği Sözler

Atatürk'ün Sporla İlgili Söylediği Sözler

atatürkün sporla ilgili söylediği sözler ben türk gençliğinin spor yaparak güçlü olmasını isterim sözünün açıklaması atatürkün sporla ilgili söylediği özdeyişler Mustafa Kemal Atatürk'ün sporla ilgili söylemiş olduğu sözleri sizler için sunuyorum. Ben sporcunun çevik ve namuslusunu severim. Spor, ahlaktır. Türk gençliği, sağlıklı yetişip spor yaparsa ulusumuzun geleceği güvence altındadır....
  2. Atatürk'ün Hoşgörü İle İlgili Olarak Söylediği Sözler

Atatürk'ün Hoşgörü İle İlgili Olarak Söylediği Sözler

atatürkün güzel sözleri atatürkün hoşgörü sözleri atatürkün hoşgörü ile sözleri Mustafa Kemal Atatürk'ün söylediği ve hala günümüzde hala dersler alınması gereken birçok sözü var melekler :) Hemen herkes şu anda pek çoğunu sayabilir. Bu makalemizde ulu önderin hoşgörü ile ilgili olarak söylediği sözlere yer vereceğiz.. ” Vicdan hürriyeti, her fert, istediğini düşünmek, istediğine...
  3. Mustafa Kemal Atatürk'ün Söylediği Çevre İle İlgili Sözlerden Bazıları

Mustafa Kemal Atatürk'ün Söylediği Çevre İle İlgili Sözlerden Bazıları

Atatürkün Çevre Sözleri Atatürkün Çevreyle İlgili Sözü Sevgili melekler, Mustafa Kemal Atatürk pek çok konuda kulaklara küpe olacak cinsten güzel sözler söylemiş mesajlar vermiştir. Daha önce çoğunu paylaştığımız bu sözler sporla, sanatla, kadınlarla ve daha birçok konu ile ilgiliydi. Bu yazımızda ise Atatürkün çevre sözleri nelermiş onlardan birkaçını sizlerle paylaşıp, öğreneceğiz.. :)...
  4. Atatürk'ün 23 Nisan İle İlgili Söylediği Sözler

Atatürk'ün 23 Nisan İle İlgili Söylediği Sözler

Bu konu Atatürk'ün ulusal egemenlik çocuk bayramı 23 Nisan ile ilgili söylediği özlü sözlere yer vermektedir. Dünyada çocuklara armağan edilen tek bayram ulusal egemenlik ve çocuk bayramı olan 23 Nisan dır. Mustafa Kemal çocukları ve gençleri çok severdi. 23 Nisan' çocuklara armağan ederek her sene kutlanmasını istedi. Ulusal egemenlik ve çocuk bayramı olan 23 Nisan için ulu önderimiz...
  5. Atatürk'ün Cumhuriyet İle İlgili Söylediği Sözler

Atatürk'ün Cumhuriyet İle İlgili Söylediği Sözler

Atatürkün cumhuriyet sözleri, Atatürkün cumhuriyet hakkında söylediği sözler, Atatürk sözleri, cumhuriyet ile ilgili özlü sözler, cumhuriyet sözleri Mustafa Kemal Atatürk'ün Cumhuriyet ile ilgili söylemiş olduğu sözler arayanlar için sizlere Atamızın cumhuriyet hakkında söylemiş olduğu özlü sözleri melekler mekanı olarak sizler için paylaşıyoruz. “Türkiye devletinin şekl-i hükûmeti...

Sayfayı Paylaş