gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

atatürkün sporla ilgili özlü sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kızlar selam olsun hepinize atatürkün sporla ilgili özlü sözleri var mı acaba ?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

atatürkün sporla ilgili özlü sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. konuşmakla ilgili özlü sözler

konuşmakla ilgili özlü sözler

sessizlikle ilgili sözler susmakla ilgili sözler konuşmakla boş konuşmakla susmakla anlamlı hatalı düşünmek sahibine hatalı konusmak herkese zarar verir montesquieu konuştugunuz konu degıl kımınle konustugunuz konu önemlidir paskal size inanmalarını ıstıyorsanız konusmalarınızda kendınızden söz etmeyınız paskal senı istemeyene sözünü dinlemeyene konusmanı beyenmeyene gitme platon kabul...
  2. Hayvanlarla ilgili özlü sözler

Hayvanlarla ilgili özlü sözler

eşek ile ilgili sözler eşekle ilgili sözler eşek ile atasözleri sözleri Hayvanlarla ilgili özlü sözler arıyorsanız işte sizler için aradığınız özlü sözler KÖPEK 1- Aç it fırın (duvarı) deler (yarar) 2- Akılsız iti yol kocatır 3- Al it, kara it, hepsi bir it 4- Bakmakla usta olunsa, köpekler kasap olurdu 5- Çoban köpeği ne yer, ne yedirir 6- Düğün kemiğiyle köpek tavlanmaz 7- Eceli gelen it...
  3. Yaşamla İlgili Özlü Sözler

Yaşamla İlgili Özlü Sözler

Yaşamla İlgili Özlü Sözler - Yaşamla İlgili güzel sözler var mı? Arkadaşlar bana acil Yaşamla İlgili Özlü Sözler lazım bana önerilerinizi bekliyorum
  4. Vicdanla İlgili Özlü Sözler

Vicdanla İlgili Özlü Sözler

Vicdanla İlgili Özlü Sözler yazar mısınız bana lütfen. Çünkü vijdanını hatırlatmam gereken, içimi yakan biri var:(
  5. Atatürkün spor hakkında sözleri

Atatürkün spor hakkında sözleri

slm arkadaşlar Atatürk ün spor hakkında söylediği sözler arıyorum yardımcı olurmusunuz

Sayfayı Paylaş