Atatürk'ün Sporla İlgili Söylediği Sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

atatürkün sporla ilgili söylediği sözler ben türk gençliğinin spor yaparak güçlü olmasını isterim sözünün açıklaması atatürkün sporla ilgili söylediği özdeyişler Mustafa Kemal Atatürk'ün sporla ilgili söylemiş olduğu sözleri sizler için sunuyorum.
    Ben sporcunun çevik ve namuslusunu severim.

Spor, ahlaktır.

Türk gençliği, sağlıklı yetişip spor yaparsa ulusumuzun geleceği güvence altındadır.

Sporda başarılı olmak için bütün milletçe sporun niteliği ve değeri anlaşılmış olmak ve ona kalpten sevgiyle bağlanmak ve onu vatani görev saymak gerekir.
    Ben Türk gençliğinin spor yaparak güçlü olmasını isterim.

Her ulus çocuklarının sıhhatli ve gürbüz olmaları için yaşadıkları bölgenin sıhhi şartlarını temin etmek, devlet halinde bulunan siyasi teşekküllerin en birinci ödevidir�

Spordan yoksun olan bir gençlik nasıl ki vatan müdafaası sırasında etkili olamıyorsa, insan denen varlığın kafa yapısı da ne derece tekamül ederse etsin, bedeni inkişafı noksan ve yetersiz olursa, o kafayı ileriye götüremez, taşıyamaz.

-Türk Çocuğu! Her işte olduğu gibi, havacılıkta da, en yüksek düzeyde, gökte, seni bekleyen yerini, az zamanda dolduracaksın. Bundan, gerçek dostlarımız sevinecek, Türk Ulusu mutlu olacaktır.

Bir insan hayatında büyük bir muvaffakiyet kazanabilir. Fakat, yalnız onunla övünerek kalmak isterse, o muvaffakiyet de unutulmaya mahkumdur. Onun için çalışmak ve daima muvaffakiyet aramak, herkes için esas olmalıdır.

Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim.

Atatürk

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

teşekkür ederim ödevim için çook yardımcı oldunuzz

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

tesekkurler coooooooooooook yardımcı oldunuz :)

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ödevime çok yardımcı oldunuz çok lazımdı teşekkürler

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

teşekkürlerr

6. byz_byz13@hotmail.com

byz_byz13@hotmail.com Forum Okuru

çok teşekkürlerrrrrrrrrrr..........

7. burakhan

burakhan Forum Okuru

çok sağolun ....

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ödevime büyük bir katkıda bulundunuz.bu türk milleti çok şanlı ve önemli bende atatürk gibi sporcunun zeki ,çevik, ahlaklısını severim.

9. asfhyh

asfhyh Forum Okuru

çok güzel muhteşem teşekkürler

10. yazım

yazım Forum Okuru

çok güzel biii atasözleriiiii

11. gürkan

gürkan Forum Okuru

teşekkürler hiç yardımcı olmadınınız

12. kkıııkjjjjjjjjjj

kkıııkjjjjjjjjjj Forum Okuru

bu atasözü değilllllllllllllllllll

13. sultan  parıltı

sultan parıltı Forum Okuru

offfffffffffff çok uzun bunlar

14. utku

utku Forum Okuru

çook işime yaradı perfonmas ödevime çok yardımcı oldu :samar::puhas::fb:

15. zehra coşkun

zehra coşkun Forum Okuru

Atatürk'ün Sporla İlgili Söylediği Sözler konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atatürk'ün sporla ilgili kısa sözleri

atatürkün sporla ilgili sözleri atatürkün sporla ilgili atasözleri atatürkün sporla ilgili özlü sözleri Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün sporla ilgili özlü ve güzel sözlerini merak edenler için ve ilgili üyelerimiz, ayrıca misafirlerimiz için, bu sayfamızda paylaşıyoruz arkadaşlar. Atatürk'ün Spor İle İlgili Sözleri 1 Türk sosyal bünyesinde spor hareketlerini düzenlemekle görevli...
  2. Atatürk'ün Hoşgörü İle İlgili Olarak Söylediği Sözler

atatürkün güzel sözleri atatürkün hoşgörü sözleri atatürkün hoşgörü ile sözleri Mustafa Kemal Atatürk'ün söylediği ve hala günümüzde hala dersler alınması gereken birçok sözü var melekler :) Hemen herkes şu anda pek çoğunu sayabilir. Bu makalemizde ulu önderin hoşgörü ile ilgili olarak söylediği sözlere yer vereceğiz.. ” Vicdan hürriyeti, her fert, istediğini düşünmek, istediğine...
  3. Atatürk'ün Öğretmenlerle İlgili Olarak Söylediği Sözler

Bu konu, Atatürk 'ün öğretmenlerle ilgili söylediği sözler hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Atatürk 'ün eğitim ve öğretime verdiği önemi ve eğitim hakkında ki görüşlerini hepimiz biliyoruz. Ulu önder bu vatanı emanet edeceğimiz nesillerin çağdaş, eğitimli, ilim ve irfan dolu nesiller olmasını istiyordu. Bizler de bu yol üzerinde giderken kendisini rahmet ve saygıyla anıyor,...
  4. Atatürk'ün 23 Nisan İle İlgili Söylediği Sözler

Bu konu Atatürk'ün ulusal egemenlik çocuk bayramı 23 Nisan ile ilgili söylediği özlü sözlere yer vermektedir. Dünyada çocuklara armağan edilen tek bayram ulusal egemenlik ve çocuk bayramı olan 23 Nisan dır. Mustafa Kemal çocukları ve gençleri çok severdi. 23 Nisan' çocuklara armağan ederek her sene kutlanmasını istedi. Ulusal egemenlik ve çocuk bayramı olan 23 Nisan için ulu önderimiz...
  5. Atatürk'ün Cumhuriyet İle İlgili Söylediği Sözler

Atatürkün cumhuriyet sözleri, Atatürkün cumhuriyet hakkında söylediği sözler, Atatürk sözleri, cumhuriyet ile ilgili özlü sözler, cumhuriyet sözleri Mustafa Kemal Atatürk'ün Cumhuriyet ile ilgili söylemiş olduğu sözler arayanlar için sizlere Atamızın cumhuriyet hakkında söylemiş olduğu özlü sözleri melekler mekanı olarak sizler için paylaşıyoruz. “Türkiye devletinin şekl-i hükûmeti...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. atatürkün spora verdiği önemle ilgili sözler

,
  2. atatürkün spor alanında söylediği kısa sözler

,
  3. ATATURKUN SİPORİLEİLGİLİ SOZLER

,
  4. ataturkun spora verdigi onem ile ilgili sozleri,
  5. ataturkun spora verdigi onem ile ilgili sozler,
  6. atatürkün spora verdiği önem ile ilgili kısa sözleri,
  7. ataturkun sporla soylemis oldugu sozler,