gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Atatürk'ün yurdumuz için yaptıkları nelerdir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ulu önder Atatürk, yurdumuz için neler yapmıştır hangi alanlarda teşekkkür ediyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Atatürk'ün yurdumuz için yaptıkları nelerdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atatürk'ün 77 yıl önce  yaptığı konuşma yayımlandı

Atatürk'ün 77 yıl önce yaptığı konuşma yayımlandı

Mustafa Kemal Atatürk'ün, 1 Kasım 1932'de yaptığı meclis açış konuşmasının görüntüsü, Cumhurbaşkanlığının internet sitesindeki 'Atatürk Özel' bölümünde yayımlandı. Konuşma dediğin böyle olur...:) Cumhurbaşkanlığının internet sitesinde yer alan haberde, ''1 Kasım 1932 tarihli meclis açış konuşmasının, Cumhurbaşkanlığı Arşivi'nde bulunan versiyonu, ulu önderin millet iradesine verdiği önemi...
  2. einsteinin yaptığı buluşlar nelerdir?

einsteinin yaptığı buluşlar nelerdir?

einsteinin yaptığı buluşlar nelerdir? bu konuda bana da bilgi verirseniz çok sevinirim çünkü her buluşu einsteinin sanmaya başladımda :D
  3. Atatürkün Çağdaş Türk Tiyatrosunu Geliştirmek İçin Yaptığı Çalışmalar nelerdir

Atatürkün Çağdaş Türk Tiyatrosunu Geliştirmek İçin Yaptığı Çalışmalar nelerdir

Merhaba arkadaşlar sizlere bir konuda soru soracağım acaba aranızda Atatürkün Çağdaş Türk Tiyatrosunu Geliştirmek İçin Yaptığı Çalışmalar nelerdir bilen var mı?
  4. Atatürk'ün iletişim alanında yaptığı çalışmalar nedir? nelerdir ?

Atatürk'ün iletişim alanında yaptığı çalışmalar nedir? nelerdir ?

Ulu önderimiz Atatürk'ün iletişim alanlarında yaptığı çalışmalar nelerdir bunlara örnekler yazmanız mümkün mü teşekkürler.
  5. Aşk için yaptığınız en büyük çılgınlık nedir haydi kıslar itiraf edelim ;)

Aşk için yaptığınız en büyük çılgınlık nedir haydi kıslar itiraf edelim ;)

Biz eşimle nişanlıyken akrabalarımız araya girip konya uzak gurbete gitmesin diye arayı karıştırdılar ailemde düşünmeye başladı mi? acaba diye bende aşkım için eşime kaçtım işe gider gibi;) zaten nişanlıydık sadece 5ay önce evlenmiş olduk.

Sayfayı Paylaş