gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Ataürk ün cenazesınden fotolar

Konu, 'Çöplük' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Ataürk ün cenazesınden fotolar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. liderin Cenazesinden...

liderin Cenazesinden...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. ün

ün

Rüyada ünlü olmak rüyayı göreni mutlu edecek, umutlandıracak olaylarla karşı karşıya geleceğini işaret eder. Ünlü birini görmek; çevresi geniş, güçlü birinden yardım alacağına yorumlanır. Rüyada ünlü olmak rüyayı göreni mutlu edecek, umutlandıracak olaylarla karşı karşıya geleceğini işaret eder. Ünlü birini görmek; çevresi geniş, güçlü birinden yardım alacağına yorumlanır. Kişi rüyasında...
  3. cenazeyi götürüyorlardı...

cenazeyi götürüyorlardı...

benimde acayip bir fikrim geldi meleklerim canlarım benim.. bir siir paylaşıyoruz ve o şiiri yorumluyoruz anafikirini buluyoruz yani ilk ben başlıyorum işte şiirim; cenazeyi götürüyorlardı uzaklara ellerin üzerinde melekleri görebiliyordum ve inerlerken yeryüzüne ben neredeydim peki ne zamandır ordaydım en kırmızı rüzgarlarında dağların serin ve anlamsız idi ve ben gizledim...
  4. Cenazede Neden Siyah Giyilir?

Cenazede Neden Siyah Giyilir?

cenazede neden siyah giyilir, sebebi, kimler giyer, cenaze, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Genellikle batı kültüründe görülen cenazede siyah giyme adeti,eskilerin hayalet korkularından kalma bir gelenekmiş.Binlerce yıl önce insanlar, gömülecek kişinin hayaletinin cenazedekilerden birinin bedenine girmek isteyeceğine inanıyormuş.Hayaletten saklanmak için de...
  5. Selma Taran'ın Cenazesinden....

Selma Taran'ın Cenazesinden....

selma taran öldü selma taran öldü mü selma taran vasiyeti selma taran defnedildi 2011 resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler. Geçtiğimiz gün tedavi gördüğü kanser hastalığı sebebiyle hayata gözlerini yuman Selma Taran bugün toprağa verildi melekler. Son vasiyetiyle Ali Taran'a affetmediği mesajını veren Selma Taran, bugün sevenlerinin uğurlamasıyla Ulus'ta toprağa verildi. Selma Taran...

Sayfayı Paylaş