gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113

Atauzem Not Hesaplama

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Atauzem Not hesaplamanızı online şekilde birazdan sizleri çin vereceğimiz link yardımı ile sorunsuz şekilde yapabileceksiniz değerli misafirlerimiz ve üyelerimiz. BURAYI TIKLAYINIZ

Atauzem Not Hesaplama konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. notlarım

notlarım

itiraf ediyorum notlarımı düşürdüm onları hemen toplamam lazım of offfffff aglamak istiyorum yaa:hasta:
  2. Lise Not Ortalaması Hesaplama

Lise Not Ortalaması Hesaplama

Lise Not Ortalaması Hesaplama nasıl yapılır. Arkadaşlar lisede not ortalaması nasıl hesaplanır bilen var mı?
  3. Lise Not Ortalaması Hesaplama  hakkında bilgi

Lise Not Ortalaması Hesaplama hakkında bilgi

Lise Not Ortalaması Hesaplama hakkında lütfen acil olarak bilgi verin ortalamasını öğrenmem lazım notlarım ne olacak bakalım:S
  4. Lise Not Ortalaması Hesaplama Nasıl Yapılır...

Lise Not Ortalaması Hesaplama Nasıl Yapılır...

Lise Not Ortalaması Hesaplama Lise Not Ortalama Hesaplama Nasıl Yapılır Yıl sonu yaklaşırken derslerini geçmeye çalışan arkadaşlarımızın son zamanlarda sık sık yaptığı hesaplamalardandır karne notunu hesaplama. Bu konuda sizlere kısaca ve öz olarak anlayabileceğiniz dilde not ortalamasını hesaplattırmaya çalışacağız. - Elinize bir kağıt alıp bütün derslerinizi yukarıda aşağıya yazın -...
  5. Ayrıntılarıyla AÖF Kredili Sistem Hesaplama

Ayrıntılarıyla AÖF Kredili Sistem Hesaplama

AÖF Sisteminde kredili sistem uygulamaya sokulacak. Her eğitim dönemi güz ve bahar şeklinde iki dönem olacak ve her dönemin kredi toplamı 30 olacaktır. Önlisans bölümlerinden mezun olmak için 120, lisans bölümlerinden mezun olmak için 240 krediyi tamamlamak gerekecektir. * Kredili sistemle birlikte her sınıfta branş dersleri haricinde seçmeli dersler olacak böylece, ilgimizi çeken...

Sayfayı Paylaş