gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Atem Tutem Men Seni

Konu, 'türkülerimiz ve hikayeleri' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

atem tutem ben seni hikayesi atem tutem men seni hikayesi tutam ben tutam men Atem Tutem Men Seni
    Bitlis-Nazire Subaşı-Hüsamettin Subaşı

Atem Tutam Men Seni
    Şekere Gatem Men Seni
    Akşem Baben Gelende (Oy)
    Öğüne Atem Men Seni

Hop Hopun Olsun Oğlum
    Gül Topun Olsun Oğlum
    Sırali Gavak Dibinde (Oy)
    Toyluğun Olsun Oğlum (Oy)

Atem Tutam Men Seni
    Şekere Gatem Men Seni
    Akşem Baben Gelende (Oy)
    Öğüne Atem Men Seni

Ev Süpürür Toz Eder
    Hamama Gider Naz Eder
    El Ayağı Kir İçinde
    Yıkamam Diye Naz Eder

Atem Tutam Men Seni
    Şekere Gatem Men Seni
    Akşem Baben Gelende (Oy)
    Öğüne Atem Men Seni

Atem Tutem Men Seni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çekinmekten men etmek

Çekinmekten men etmek

Bir kimseyi rüyada çekinmekten menetmek, iyilikle emredip kötülükten sakindirmaya, akrabalari ziyaret etmeye ve onu isleyen kimsenin nefsini kötülüklerden menetmesine isarettir.
  2. Kırım-Kongo Kanamalı Atesinden Korunma

Kırım-Kongo Kanamalı Atesinden Korunma

Hastalığın bulasmasında keneler önemli bir yer tutmaktadır. Bu nedenle kene mücadelesi önemlidir fakat oldukça da zordur. 1. Đnsanlar kenelerden uzak tutulabilir ise bulas önlenebilir. Bu nedenle de mümkün olduğu kadar kenelerin bulunduğu alanlardan kaçınmak gerekir. Kırım-Kongo Kanamalı Atesinden Korunma 2. Kenelerin yoğun olabileceği çalı, çırpı ve gür ot bulunan alanlardan uzak durulmalı,...
  3. men deldimmm

men deldimmm

:sütyen: slm kızlar ben deldimmmmm
  4. Sevgililer Gününe Özel Menünüz

Sevgililer Gününe Özel Menünüz

Sevgililer Gününe Özel Menünüz.. Süslü kelimeleri ve lezzetiyle adeta onu büyüleyeceksin Melek! Denemesi bedava.. aaa herşeye rağmen bir sevgilin mi yok.. aman dert etme daha iyi süprizdi, hediyeydi.. vs. uğraşmayacaksın daha ne:D
  5. Balık menüm (resimli anlatımlı)

Balık menüm (resimli anlatımlı)

Bu konu; balık menüsü hakkında bilgi vermektedir. Meleklerime biraz da kendi menümü sunmak istiyorum. Eşim Karadenizli olduğu için balık soframızın vazgeçilmez öğünlerinden. Tabi balık olunca yanına neler olur diye düşünmüyorum artık. Oluşturduğum bu menü çok beğenildi. Balıklarımızı daha çok fırında pişiriyoruz böylelikle daha hafif oluyor. Balık menüsünde yeşil salata vazgeçilmezdir ancak...

Sayfayı Paylaş