gebe
  1. cimengöz

cimengöz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

ateş ölçer ile yumurtlama günü

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında cimengöz tarafından paylaşıldı.

merhaba hnmlar 22,04,2016 tarihinden itibaren başlamıştım. aşagıya yazıcam şimdi lütfen bilgisi olan yorum yapsın iyi yada kötü hiç fark etmez sizden rica ediyrm. 22,04,2016 : 36,2***

23,04,2016: 36,3

24,04,2016: 36,2***

25,04,2016: 36,2

26,04,2016: 36,0***

27,04,2016: 36,0

yukarıda gördüğünüz gibi ateş derecelerim bölyle lütfen bana bilgi verin yarın tekrar ölçücem bakıcaz artık nasıl olucak ALLAH'ım hayırlara vesile kılar inş

2. Denisz

Denisz Forum Okuru

bu ateş ölçmeyle neden hamile kalmaya çalışıyorsunuz daha kolay yolları varken anlamış değilim?? eczaneden testlerden al yumurtlama dönemini gör

ateş ölçer ile yumurtlama günü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Braun’dan ateş ölçer

Braun’dan ateş ölçer

kulaktan ateş ölçer forum ateş ölçer forum nasıl kullanılır kulaktan nasıl kullanılır braun Braun, şimdi de ateş ölçmede muhteşem bir yenilikle çocuğunuzun sağlığını düşünürken, siz annelerin de hayatını kolaylaştırıyor. Bebeğinizin ve her yaş grubundaki çocuğunuzun ateşini ölçmek Braun’un yeni ateş ölçeriyle hiç bu kadar kolay olmamıştı. Termometre ile popodan ya da koltukaltından yapılan ve...
  2. Ateş Ölçeri Kim Buldu, Ateş ölçerin icadı

Ateş Ölçeri Kim Buldu, Ateş ölçerin icadı

ateş saatini kim icat etti ateş saatini kim buldu saati ne zaman icat edildi saati ne zaman bulundu ölçeri etti Ateş Ölçeri Kim Buldu, Ateş ölçerin icadı, Ateş Ölçeri Kim Buldu, Ateş Ölçer nasıl bulundu, Ateş ölçeri ilk kim buldu gibi merak edilen tüm soruların, yanıtları buradadır! Evet Melek'ler, başlığımızdan da anladığınız gibi, bu yazımızda ateş ölçer hakkında bilgiler sunuyoruz...
  3. ateş ölçer cihazlar tavsiyesi istiyorum

ateş ölçer cihazlar tavsiyesi istiyorum

Kızlar bana ateş ölçer cihazlardan dijital olanlarından tavsiye eder misiniz lütfen. Gittigidiyor yada hepsiburada sitelerinden de satışları var ise bana tevsiye ettiğinizi cihazın markası ve modeli için link verir misiniz lütfen. Her hangi bi model olabilir, kulaktan, emzik, dijital farketmiyor. Birde fiyatlarını yazarsanız sevinirim.
  4. En İyi Ateş Ölçer

En İyi Ateş Ölçer

En İyi Ateş Ölçer hangisi? Bebeğimin ateşini ölçmek için bir ateş ölçer alacam ama en iyi ateş ölçer hangisi ne önerirsiniz siz?
  5. En İyi Ateş Ölçer Hangisi?

En İyi Ateş Ölçer Hangisi?

En İyi Ateş Ölçer hangisidir En İyi Ateş Ölçerler Eskiden koltukaltından ateş ölçen civalı termometrelerden başka bir ürün yoktu melekler, tabi annelerimizin hassas ellerini saymazsak :) Şimdi ise hem kullanım kolaylığı, hem de pratikliğiyle çeşitli termometreler piyasada satılıyor. Hangisi mi en iyi ? Buna siz karar vereceksiniz :) Yapışkan Ateş Ölçer Yapışkan ateş ölçerler bebeğin...

Sayfayı Paylaş