AtEş ÖLÇme YÖNtEmİ ile HAMİLE kalma

Topiğiniz hayırlı uğurlu olsun.. İnşalah bütün melekler minik meleklerine kavuşurlar.... Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın.. Gönül isterdi ki suan sizlerle burda hergun ateş ölçeyim ama ne yazikkki bebek tek başına yapılmıyor :D suan eşim askerlik görevini yapıyor.... inşallah o geldikten sonra aranıza katılırrım ama arada bir ugrar bakarım ne alemdesiiniz diye :)

merhaba arkadaslar.hayirli ugurlu olsun hepinize,insallah yakinda hepimiz meleyimize kavusuruz.
ben de kac aydir atesimi olcuyorum,hic bi zaman yukariya cikamdi,simdi nerdeyse 1hafta 10 gun oluyor atesim,37, 37.3 , 37.2ye cikmis ve dusmedi cok sukur,23 mayisda adet olmam gerekiyordu,ama olmadim.dr uma soyledim cok guzel dedi atesin ve ilaclar ve igne yazdi.insallah bu ay meleyine kavusurum.ben cok stresli biriyim,bu huyumdan dolayi drumu da cildirtacak duruma getirdim,simdi drum 10 gun gecmeden test yapma diyor,ben de bekliyorum,test yapmadim,normalde adetim 10 - 18 gunw kadar geciktigi oldu.ALLAH hepimizi meleklerimize kavustursun insallah

merhaba arkadaslar.hayirli ugurlu olsun hepinize,insallah yakinda hepimiz meleyimize kavusuruz.
ben de kac aydir atesimi olcuyorum,hic bi zaman yukariya cikamdi,simdi nerdeyse 1hafta 10 gun oluyor atesim,37, 37.3 , 37.2ye cikmis ve dusmedi cok sukur,23 mayisda adet olmam gerekiyordu,ama olmadim.dr uma soyledim cok guzel dedi atesin ve ilaclar ve igne yazdi.insallah bu ay meleyine kavusurum.ben cok stresli biriyim,bu huyumdan dolayi drumu da cildirtacak duruma getirdim,simdi drum 10 gun gecmeden test yapma diyor,ben de bekliyorum,test yapmadim,normalde adetim 10 - 18 gunw kadar geciktigi oldu.ALLAH hepimizi meleklerimize kavustursun insallah

merhaba canım..
hoşgeldin...
evet doktorunun dediği gibi ateşinin düşmemesi çok iiiii
senden umutluyum açıkcası...
benim adetimede 1 hafta var...
ateşim..
36.9 ile 37. arasında gidip geliyor.....
bakalım....
güzel yöntemmiş ateş ölçme.....
sende fazla stres yapma.....
bebişinde stresli olur sonra.....

Geri