AtEş ÖLÇme YÖNtEmİ ile HAMİLE kalma

kuşuuuuum hoşgeldin canım.....
dijital termometre kullanıyorsun değil mi.....
ateşin bana biraz düşük geldi....
bi rahatsızlığın yoktur inşallah.....
aynen gülüm yaaaa bende anlamadım aslında ateşim şu günlerde 36.5 falan olması lazım..ç önceden düzenli olmasada bazı günler ölçüyordum ilk defa bu ay böyle oldu...düşüğüm olduya bu ay 9 günde bitti kanamalarım yani daha biteli 2, 3 gün oluyo belkide o yüzden böyle neyse bakalım ne yönde ilerleyecek
evet dijital termometre kullanıyorum

aynen gülüm yaaaa bende anlamadım aslında ateşim şu günlerde 36.5 falan olması lazım..ç önceden düzenli olmasada bazı günler ölçüyordum ilk defa bu ay böyle oldu...düşüğüm olduya bu ay 9 günde bitti kanamalarım yani daha biteli 2, 3 gün oluyo belkide o yüzden böyle neyse bakalım ne yönde ilerleyecek

caım çok geçmiş olsun...
dediğin gibi ateşinin 36.5 36.6 civarı olması lazım....
fazla kan kaybı olabilir mi acaba...
pekmez filan tüket...
kırmızı et ye
bide ateşini 7 -7.30 gibi ölç...
inan yarım saat bile fark ediyor.....

caım çok geçmiş olsun...
dediğin gibi ateşinin 36.5 36.6 civarı olması lazım....
fazla kan kaybı olabilir mi acaba...
pekmez filan tüket...
kırmızı et ye
bide ateşini 7 -7.30 gibi ölç...
inan yarım saat bile fark ediyor.....
ben sabah namazına kalkınca ölçüyorum...en az 3 4 saatlik kesintisiz uyku olması gerekiyorya o yüzden sanırım oda etkiliyor neyse hayırlısı olsun senin tablon nerde maşallah ateşin yüksek sanırım

canım bnm buay düşükten dolayı bence çok kan kaybettiğin içinde değişmiş olabiliri derecen sen hiçç kafana takam yumurtlamadan sonra çıkıcak inşallah yukarılara.buarada sana inciri sorcaktım ttalım ya ebn kaynatmıyorumdirek yiyorum ama günde 1 tane yiyorum daha fazla tüketsem daha ii olcak sanırım :D
bide hem ateş ölçerken hemde doktora gidicem düzgün bi takip yapmasını isticem öyle bi kere gitmekle değil bi kaç gün baksın bakalım yaa doktorlara işini bizmi öğreticez anlamadım ki amann neysem inş hakkımızda hayırlıs olur ve bebişlerimizde tez zamanda bizimle olur cnm grşz

canım bnm buay düşükten dolayı bence çok kan kaybettiğin içinde değişmiş olabiliri derecen sen hiçç kafana takam yumurtlamadan sonra çıkıcak inşallah yukarılara.buarada sana inciri sorcaktım ttalım ya ebn kaynatmıyorumdirek yiyorum ama günde 1 tane yiyorum daha fazla tüketsem daha ii olcak sanırım :D
bide hem ateş ölçerken hemde doktora gidicem düzgün bi takip yapmasını isticem öyle bi kere gitmekle değil bi kaç gün baksın bakalım yaa doktorlara işini bizmi öğreticez anlamadım ki amann neysem inş hakkımızda hayırlıs olur ve bebişlerimizde tez zamanda bizimle olur cnm grşz
evet gülüm bende öyle düşünüyorum inşallah dediğin gibi yükselir
inciri bende kuru yedim...kürünü yapmıştım ama içemedim
evet gülüm o şekilde iste söyle druna çeksin bi ayar
amiiiiiiiin gülüüüüüm inşallah kavuşuruz meleklerimize

kızlar ben daha düzenli ateş ölçmeye başlamadım.reglimi bekliyorum.bu ay bu yöntemi uygulamak istiyorum.

canım bence hemen başla...
çünkü en zanından ateşin kaç derece iken regli olduğunu öğrenirsin...
ateşin kaç derece düşmüş..regliden kaç gün önce düşmeye başlıyor bilirsin buda gelecek ay için hazırlık olur......

Geri