Ateş Ölçme Yöntemiyle Hamile Kalanlar

Cevap: Ateş ölçme yöntemiyle hamile kalmak...

canlarım ben çıkıyorummm kendinize iyi bakın yarın burda olmıcam izinliyim pazartesi görüşmek üzere öptümmmm hepiniziiiiii

Ayy yoklugum nasılda bellii geyik olmamışş pek.. kızlar ben ancak geldimmm :D hehe ne yaparsınnn çalışan bir bayan kdt meşgulüm dadlularım benim...
Neyse bugun karnım ağrıdıı sanırsam regl sancılarımdıı.. pff yaaa.. ağzınızdan bal damlıyor güzel cumleler soluyorsunuz amaaa bende hiç 1 belirti yok gibi bişii.. Buarada bugun dayanamadım evde uygulanan testlerden aldım negativeeee... arkadasımın ki gibi belkii silik bişiler goruruum demiştim ama gok mağleseffff .. tek koyu çizgi vardıı.. neyse Allahtan umut kesilmezz belkiii testte belli olmamıstır.. hayırlısı olsun...

eee kızlar gunler yaklasıyorr hepimizin gunleri cok ama cok yakın birbirlerinee.. inşallah en kısa zamanda bebeklerimize kavusuuruzz.. benimde tek dileğim inşallah ateşim dusmezz ve hamileyimdirrr.. pff amaa neyse umutsuz olmak yoktuu.. kızıyorsunuz sonraaa..

laylaylaaa laa laaaaa hoptek hopdekkk :D

Selam kelebek nasılsın arkadasım umarım hersey yolundadır bizim gunlerimiz cok yakın inşallah ikimizde müjdeli haberlerimizi verebilirizz..

ayyyy angelımmm yavrum benim yükselmiş ateşinnnn bu ne güzel bi tablo böyle yerim ben seni yerim yerimm yoksa en yakın zamnda annelik haberimi alıcaz :)
Ham bapp benii hammm fatoşcumm.. cnm yaa ne güzell şeyler söylüyorsun sen öyle bebekkk... ayy ayyy ballar damlıyorrrr resmennnn..... :D Allah razı olsun walla moral buluyorum geldikce burayaaa.... hepinizde sağolunnn canlarım..

İyiyim canımcım. İnşallah. Sen nasılsın? Nerelerdeydin bakem? Ben de mutfaktaydım. PC başında değildim.

Ayy bugün dışardaa iişlerim vardı onlarla uğraştım durdum ... pff çok yoruldum bugün... hmmm mutfaktasın demekk.. yemekte ne var :D güsel bişiler varsaa ben hemen geleyimm.. :D

Kolay glsin cnm sanaaa.... Banada birgün nasip etsin Allahım mıtfaklarda yemek yapmayı :haha:

OMRU HAYATIM = 8Mayıs (haber alamadık arkadaşımızdan

1-chatlaK = 20-21 mayıs
2-AuSSie-AnGeL = 23-24-25 Mayıs
3-KeLeBeK = 23-24 Mayıs
4-SEDUŞ = 26 Mayıs
5-fatoss = 24-30 Mayıs
6-haidi = 27-28 Mayıs
7-efsun_55 = 29-30 Mayıs
8-menekshe = 3 Haziran
9-LALEZAR = 6-7 Haziran
10-zuzuu = 09 Haziran
11-aysemelek = 14 Haziran