Ateş Ölçme Yöntemiyle Hamile Kalanlar

Cevap: Ateş ölçme yöntemiyle hamile kalmak...

hmm tmm kizlar bilgiler aklimda degil aksam evde bakarim bi tablo cikarmayada calisirim
bana bilgileri verin tablo nasil olacak ynai icinde neler yazacak ona göre birseyler yapmaya calisirim aksam

zuzucum tamam tatlım yazdım kenara canım ateş değerini.ilerleyen günlerde şekillenecek canım ateşinin gidişatına göre.yanlız kaç günde bir regl oluyosun bilmediğim için ki birde ilk derecen bişey diyemicem şimdi yumurtlama gününü ya geçtin ya yeni geçtin canım bileyim tarihlerini ona göre sana bişeyler yazabilirim ok?

fatosss 8.gün 36.0

fatoşcum daha yumurtlama gününe var canım.senin derecende regl sonrası için benimkiyle benzer benimde bu civarlarda çıkar.diğer arkadaşların ateşleri tavan maşallah
hadi bakalım ölçmeye devam ok?

fatoşcum daha yumurtlama gününe var canım.senin derecende regl sonrası için benimkiyle benzer benimde bu civarlarda çıkar.diğer arkadaşların ateşleri tavan maşallah
hadi bakalım ölçmeye devam ok?

Tamam canım çok sağol ölçmeye devam tabiki bakalım ne olacak?

hmm tmm kizlar bilgiler aklimda degil aksam evde bakarim bi tablo cikarmayada calisirim
bana bilgileri verin tablo nasil olacak ynai icinde neler yazacak ona göre birseyler yapmaya calisirim aksam

carizmacım ben örnek bir tablo yapıp koyucaktım fakat.benim bilgisayara format atıldı excell ve word yeniden yüklenmesi gerekiyo o yüzden örnek tablo koyamadım.başka bir yerden alıntı yapıp msj bölümüne kopyaladım tablo halinde kopyalandı buraya kadar herşey normal ama gönderme yapınca msjı tablo halinde değilde düz yazı şeklinde çıkıyo canım sanırım başka bir sorun var.
böyle olmalıydı kopyalam şeklindede yani.
ama sende excel varsa orda
GÜN TARİH DERECE yaz karelere,altınada gününü,tarihini drecesini
1.gün 17.05.09 36.9 mesela sonra bu alanı seç worde kopyala ordada tablo haline dönüştür bunu ordanda sayfnın msj bölümüne kopyala gönder bir dene ok?

yani gün (31) alt alta 1,2,3 diye gitsin.günün yanına tarih yanına da fatoss,efsun,angel,zuzuu,kendinide yaz ve tüm katılacak olan arkadaşlarımızı zamnla ekleriz isimlerimizin altına da derecelerimizi yazarız hergün valla ben çok çalıştım tabloyuda yaptım ama buraya koyamıyorum

yani gün (31) alt alta 1,2,3 diye gitsin.günün yanına tarih yanına da fatoss,efsun,angel,zuzuu,kendinide yaz ve tüm katılacak olan arkadaşlarımızı zamnla ekleriz isimlerimizin altına da derecelerimizi yazarız hergün valla ben çok çalıştım tabloyuda yaptım ama buraya koyamıyorum

fatoşcum herkesin kendine ait bir tablosu olmalı canım.hepinizin günlük ateşleri aynı tabloda olmaz.çünkü herkesin regl aralığı farklı günü farklı tatlım.olmuyosa yapamıyosan tabloyu günlük derecni yaz sadece bugünkü gibi ben bir yere yazıyorum onları ok canım.bunaltma kendini bu yüzden bende bir deneyeyim bakalım tekrardan

Geri