Ateş Ölçme Yöntemiyle Hamile Kalanlar

Cevap: Ateş ölçme yöntemiyle hamile kalmak...

inşallah cnm temem ben hemen çalışmalaraa hazırlanayım :D
bilmiyorum ki canımm.... hatta 3 kere ölçtüm üst üsttee ve aynı çıktı...

düşük çıktı diyemi ölçtün kız 3 kere :D.2. veya 3. ölçümün farklıda çıkabilirdi.o yüzden hatırlatayım ilk ölçüm doğrudur bizim için ok mi şeker.
çalış bacım çalış eğer çalışırsan bu gece sabah derceni yazınca dercenin yanına X koy ok?
hadi bakalım kolay geleee, rast geleee:D.

08.05.2009 13.gün 36,3
Hepsini alt altta toplayamda canım bakalım nasıl olcaksaaa....
Günaydın ateşli bayanlar :)

000211vt2.jpg

11.GÜN 06.05.2009 = 36,5
12.GÜN 07.07.2009 = 36,3
13.GÜN 08.07.2009 = 36,3Tablomu bu şekilde yapsam olur demi.. dogru olmuş demi canım ????
yalnız sen hanii addet doneminide soruyorsunyaa ben buaralar hep gecikmeler yasıyorum... yani ne zaman regl olacagımı tahmin edemiyorum geneldee gecikmeler oluyorr..

düşük çıktı diyemi ölçtün kız 3 kere :D.2. veya 3. ölçümün farklıda çıkabilirdi.o yüzden hatırlatayım ilk ölçüm doğrudur bizim için ok mi şeker.
çalış bacım çalış eğer çalışırsan bu gece sabah derceni yazınca dercenin yanına X koy ok?
hadi bakalım kolay geleee, rast geleee:D.

Aynen öyle canımdüşük çıktı diyeee ölçtüm :D :D :D ne yapim yaawww şaşırdım neden düşmüş diyee :D ateşli bir bayaanaa yakıştıramadımm düşükkk ateşi... :puhas:

11.GÜN 06.05.2009 = 36,5
12.GÜN 07.07.2009 = 36,3
13.GÜN 08.07.2009 = 36,3Tablomu bu şekilde yapsam olur demi.. dogru olmuş demi canım ????
yalnız sen hanii addet doneminide soruyorsunyaa ben buaralar hep gecikmeler yasıyorum... yani ne zaman regl olacagımı tahmin edemiyorum geneldee gecikmeler oluyorr..

oldu canım oldu.önceki regl olduğun tarihi ver yaz ve en erken en geç hangi tarihte olabileceğini yaz bana tatlım ok?

11.GÜN 06.05.2009 = 36,5
12.GÜN 07.07.2009 = 36,3

ateşinde yükselme olmamış angelcım demekki daha çatlamadı yımırtann.ama eli kulağındadır.tatlım çalışma olduysa X koy demiştimya dün derecnin yanına olmadı herhalde çalışmaa.bu günler değerli boş geçirme kızzz

ateşinde yükselme olmamış angelcım demekki daha çatlamadı yımırtann.ama eli kulağındadır.tatlım çalışma olduysa X koy demiştimya dün derecnin yanına olmadı herhalde çalışmaa.bu günler değerli boş geçirme kızzz
olmammı kızzz :) koyayımmı yanlarına x :D temem listemi düzenliyorum canım vee hemen x lerimi koyuyorum mucuxx :) :)
:puhas:

Geri