gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ateşin bulunması insanları nasıl etkilemiştir.

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ateşin bulunmasının insanlar üzerindeki etkileri ateş bulunmasaydı ne olurdu ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ateşin bulunması insanları nasıl etkilemiştir. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuğunuzun ateşini nasıl düşürürsünüz?

Çocuğunuzun ateşini nasıl düşürürsünüz?

çocuklarda titreme ateş titreme ateş yükselince ne yapılmalı ve ateşliyken ne yapmalı Çocuğunuz ateşler içinde mi yanıyor; hurafeleri bir yana bırakın. Ne buz dolu küvete sokmak, ne de sarıp sarmalamak deva... İşte adım adım yapmanız gerekenler... * Çocuğunuzun vücudunu ılık suyla ıslatılmış bir sünger veya el beziyle silin. Su ciltten...
  2. Evde Ateş Nasıl Düşürülür

Evde Ateş Nasıl Düşürülür

Evde Ateş Nasıl Düşürülür - Kızım sürekli ateşleniyor ve evde tekim genelde acaba evde kızımın ateşini düşürebilirmiyim.
  3. Evde Yüksek Ateş Nasıl Düşürülür ?

Evde Yüksek Ateş Nasıl Düşürülür ?

evde ateş nasıl düşürülür evde yüksek ateş nasıl düşürülür evde ateş düşürmek Hatırlayın melekler, küçükken ateşimiz çıktığında annelerimiz ateşimizi nasıl düşürürdü? Tabi ki sirkeli suyla. Kimisi aspirin de ezer karıştırırdı bu suya. Çocuğun üstündekiler çıkartılır, alnı, el ve ayak bilekleri sirkeli bezlerle sarılırdı. Fazla olmaz, hemen ateş düşerdi. Bu eskilerden kalma bir yöntem, öyle...
  4. bebeğimin ateşini nasıl düşürmeliyim

bebeğimin ateşini nasıl düşürmeliyim

Çok şükür şu an için birşey yok ama korkuyorum ateşten.Bebeğim ateşlenirse ateşini nasıl düşürmeliyim kızlar ?
  5. Bebeğimin ateşini nasıl düşürebilirim ?

Bebeğimin ateşini nasıl düşürebilirim ?

bebeğimin ateşi düşmüyor,bebeğimin ateşi var,bebeğimin ateşini nasıl anlarım,bebeğimin ateşini düşüremiyorum,bebeğimin ateşi var ne yapmalıyım, Bebeklerde ateş yükseldiğinde anne ve babalar çoğunlukla panik içinde bir şeyler yapmaya çabalar. Uzmanlar bebeklerde ateş yükseldiğinde doktora götürülmeden önce dışarıdan yapılması gereken 6 önemli öneride bulunuyorlar. Kuşkusuz ilaç vermek de...

Sayfayı Paylaş