gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Ateşin Düştüğü Yer Film Özeti

Konu, 'Filim Tanıtımları Fragmanları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Film Film Özetleri
    Yine bir dram filmi daha dram severler sizler için yeni bir sinema filmi...Ayrıca sağlam kadroya sahip bir film izlemenizi tavsiye ederim..Umarın izlediğinizde keyif alırsınız....İşte filmin başrolünde olan Hakan Karahan kimdir....

Ateşin Düştüğü Yer Film Özeti

Ateşin Düştüğü Yer

Yapım Yılı : 2011
    Gösterim Tarihi : 4 Mayıs 2012
    Filmin Puanı : 5.6 / 10
    Filmin Türü :Dram
    Oyuncular : Hakan Karahan , Yeşim Ceren Bozoğlu , Elifcan Ongurlar , Abdullah Şekeroğlu

Özeti:

“Ateşin Düştüğü Yer” bir yol hikâyesidir. Beklenmeyen bir şekilde rahatsızlanan 16 yaşındaki kız çocuğu Ayşe acilen ameliyata alınır. Aile bu ameliyatı gerçekleştirmek için büyük bir dayanışma sergiler. Ameliyat sırasında kızın üç buçuk aylık hamile olduğu anlaşılır. “Yaşatmak” için büyük mücadele vermiş olan aile bu defa “öldürmek” için mücadeleye girişir. Öldürme işini üstlenen baba Osman ve kızı Ayşe birlikte yolculuğa çıkarlar. Osman yol boyunca kızını zehirlemek için çaba gösterirken kız öldürüleceğini bilmemektedir. Baba ve kızın bu yolculuğu ikisi için de birbirlerini yeniden tanıma yeniden sevme ve pişmanlık duygusu üzerine devam eder.

tesadüf bunu beğendi.
  2. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    Sinemaya gitmeyeli eğey zaman oldu. Biz kocacımla evimizde izliyoruz filmimizi 3 boyutlu 3 boyutlu :):) Güzel paylaşım canım bende sana iadeyi ziyaret baabında rep gönderiyorum hayrını gör:mendil:

Ateşin Düştüğü Yer Film Özeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Petek Dinçöz - Gözümden Düştüğün Yerde Kalırsın

Petek Dinçöz - Gözümden Düştüğün Yerde Kalırsın

Bu kadar üzersen sen beni böyle Yarınımda değil dünde kalırsın Her gün ağlatırsan kırarsan beni Gözümden düştüğün yerde kalırsın Habersiz sessizce çeker giderim Uyanır uykundan donar kalırsın Bir veda mektubu bile bırakmam Suçun günahınla kala kalırsın Şiir: Gidersen gizli saklı git Veda edersen bırakmam seni Gidersen not bırakma başucumda Beni yerle bir etmeden Umudumu tüketmeden Yüzüme...
  2. Zerrin Özer - Ateş Düştüğü Yeri Yakar

Zerrin Özer - Ateş Düştüğü Yeri Yakar

zerrin özer sen nasıl sevgilisin zerrin özer olmaz artık sevgilim sen nasıl sevgilisin video Hep ben mi seveceğim? Ben mi özleyeceğim? Sabahlara kadar seni ben mi düşüneceğim? Olmaz artık sevgilim,olmaz artık bu kadar Bilmiyor musun ateş düştüğü yeri yakar Ben böyle kahrolurken sen oralı dğeilsin Bu aşk bizim değil mi,sen nasıl sevgilisin? Olmaz artık sevgilim,olmaz artık bu kadar Bilmiyor...
  3. __Ateşin Düştüğü Yerlerden Son Mektuplar__

__Ateşin Düştüğü Yerlerden Son Mektuplar__

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Film özeti

Film özeti

İpek taktik değiştiriyor Çarşamba günü olan bölümü ; Cavidan ile ilgili kafası karışan İpek kime güveneceğini bilemez. Cüneyt’in ise İpek’i ailenin hedefi olmaktan kurtarmak için bir planı vardır. Cüneyt ile konuşan İpek taktik değiştirir. Aslı’yı her yerde takip eden Aziz onun kiminle buluştuğunu görünce çok şaşırır. Ancak bu sürpriz tesadüf aile içi yeni bir ittifakın kurulmasına neden...
  5. Lady Gaga'nın yere düştüğü an!

Lady Gaga'nın yere düştüğü an!

lady gaga nın düşmesi lady gaga piyanodan düşüşü nın düşüşü gaganın piyanodan leydi lady gaga, düştü, yere düştü, görüntüleri, videosu, resimleri, düştüğü an, konseri, konserinde düştü, dansı Olay kadın Lady Gaga bu sefer de yere düşerek olay oldu Melek'lerim:) Daha önce bir piyanonun üstüne düşen Lady Gaga bu seferde yere attığı ceketinin üstüne bastı ve yere kapandı :) Eee o ceketin yerde...

Sayfayı Paylaş