gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Athena - An

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Athena - An kendine don otur karşıma

ağırdan sessizce bakışalım

kapat gözlerini boşlukta yüzmeli

elimden tüt sıkıca

ben sende sende bende

ne olursa olsun yine

her dakika ölsek keşke

tekrar dönsek bizbize, bu böyle

buyu varmış bu gece yükseklerde kokuyor

burda herşey sıcak

istediğimizde burdayız

yanlızken aslında yanyanayız

dönelim mı hayata

Athena - An konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Athena - Palavra

Athena - Palavra

Athena - Palavra sebep yokken ayrıldım dün yine sevgilimden yalan yanlış ilişkiler duygusuz sevişmeler var sakın gülmeyin bana ne kadar yanlış olsam da herkes inkar ediyor gerçekler ortada ne yaparsan yap boş palavra bunlar hoş çok takılmasana palavra hep palavra saçma sapan aşk nameleri eskidendi küflendi şimdi artık kandırmaz ama sahte sahte öp beni ne yaparsan yap boş...
  2. Athena - Öpücük

Athena - Öpücük

Athena - Öpücük pardon seni rahatsız etmek istememiştim sadece dudağından öpmek istedim tamam belki pek ince teklif edemedim ama ben o bildiğin romantiklerden diilim sen yine de karar ver söyle istiyorsun bence öpücem öpücem dedim sana pam pam trip yapma yapma trip yapmasana bana nasıl oldu bir anda ben de çok şaşırdım been ilk görüşte hiç aşık olmamıştım sen yine de...
  3. Athena - Caydıran

Athena - Caydıran

Athena - Caydıran Baldırı çıplak kalpler Gönül neler ister Tükenmiyor bahaneler Asayiş berkemal Yoktur telaşa mahal Kıvraktır manevralar Sahibi yoktur Olmaz olamaz kıyametler kopsada Yok mudur çaresi sonsuzluğa kadar Senin olmaz benim olmaz Ah kimsenin olmaz kimseye kalmaz Yok mu şu insandaki ego ego Caydıran yalan dolan Şaibeli rus ruleti Herkesin yeri belli Sahibi yoktur Olmaz olamaz...
  4. Athena - Bulut

Athena - Bulut

Athena - Bulut sen aslında bir bulutsun durmuyor ki belli akşam üstü kalmaz ki bağlanmıyor bile içimiz ister mani olunmuyor kaçsan bile yağsan bile senle de sensiz de olmuyor yine yoksun yanımda akşam karanlıkta yine yoksun yanımda akşam karanlıkta yerin dolmaz silsem olmaz dokunsam sahte olur gerçek olmaz bilmiyor musun hiç? hatrın var sorma ki yetişmek zor geliyor aslında yeterli...
  5. Athena - Beyoğlu

Athena - Beyoğlu

Athena - Beyoğlu beyoglunda gezersin gozlerini suzersin sevdicegim yawrucagim nicin nicin beeniii uzersin mavi gozluk takarsin cook canlarii yakarsin sevdicegim yavrucagim nicin nicin beenii uzersin gel gel gel bana gel bana gel gel gel yanima yanima gel

Sayfayı Paylaş