gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Athena - Burdayız, Yapayalnız

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Athena - Burdayız, Yapayalnız söyle nerede verdiğin sözler

yalnız kalınca hiç bir sır harcama

sakla kendini durduğun yerde

doğru zamanda, tek bir güç altında

burdayız yapayalnız

sen de bekle dur

belki gelir bir gün diye

kimseye güvenme

aslında korkular ve yalanlar hep beynimizde

sus ve dur, artık dinle

söyle nerede sevdiğin dostlar

hepsi ardından boş bir an kollarlar

sakla kendini baktığın yerde

üzgün bir anda tek bir söz bekletme

burdayız yapayalnız

sende bekle dur

belki gelir bir gün diye

kimseye güvenme

aslında korkular ve yalanlar

hep beynimizde

sus ve dur artık dinle

Athena - Burdayız, Yapayalnız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Athena - Öpücük

Athena - Öpücük

Athena - Öpücük pardon seni rahatsız etmek istememiştim sadece dudağından öpmek istedim tamam belki pek ince teklif edemedim ama ben o bildiğin romantiklerden diilim sen yine de karar ver söyle istiyorsun bence öpücem öpücem dedim sana pam pam trip yapma yapma trip yapmasana bana nasıl oldu bir anda ben de çok şaşırdım been ilk görüşte hiç aşık olmamıştım sen yine de...
  2. Athena - An

Athena - An

Athena - An kendine don otur karşıma ağırdan sessizce bakışalım kapat gözlerini boşlukta yüzmeli elimden tüt sıkıca ben sende sende bende ne olursa olsun yine her dakika ölsek keşke tekrar dönsek bizbize, bu böyle buyu varmış bu gece yükseklerde kokuyor burda herşey sıcak istediğimizde burdayız yanlızken aslında yanyanayız dönelim mı hayata
  3. Candan Erçetin - Yapayalnız

Candan Erçetin - Yapayalnız

ne aradigini bilmez bir dervis gibi yurundukce bitmez yollarda gezdim sozleri dinledim sustum sessizliklere aradim bilmedigimi, bilmediklerimizi isyanlar gordum, vardim derinliklere gordum bilmedigimi, bilmediklerimizi aska dair sarkilar soyledim kah sevildim kah sevilmedim ama eller tuttum sicacik en guzel bakan gozleri gordum ben hep sevdim dusunmedim sevdim dostlarim da...
  4. Şimdi YapayaLnızım

Şimdi YapayaLnızım

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. yapayalnız

yapayalnız

:hasta::hasta: Beni bir dağ başında böyle yapayalnız kodular,rüzgarlara, kuşlara, bulutlara yakın, senin etinden, tırnağından ayrı, senin kokundan uzak. Şu anda hiç bir şey mümkün değil. Şu anda her şeyden ayrı, her şeyden uzak ve her şeyden mahrumum ben. Şu anda sadece yalnızlık ve kahır. Sen benim gökyüzümdün, denizim, toprağımdın, Şimdi bir hatıra olamazsın belirsiz, uzak Biliyorsun...

Sayfayı Paylaş