gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Athena - Çatal Yürek

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Athena - Çatal Yürek buradayım herşeyin ortasında hani dere tepe akar giderya boyun eğmez çataL yürek bekler durur yol ayrımında
    sağdanmı gitmeli soldanmı gitmeli?
    uymadı ortadan gel yamaN yoL bizimkisi
    ah görmeden olmuyor tadını bilmiyor
    sen benim olmasanda içimdeki susmuyor
    damarına basmadıkça kendini buLmuyor aman aman...!
    kanatLanırım bir gün fezaya
    belki yarın dalarım okyanusa
    kim biLir bu çataL yürek
    neler ister yoL ayrımında
    sağdanmı gitmeli soldanmı gitmeli?
    uymadı ortadan gel yamaN yoL bizimkisi

Athena - Çatal Yürek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yürek

Yürek

Bakınız; Kalp.Kişi yüreği elinde tutuyorsa mevki sahibi olur.Rüyada kalp görmek birçok iyi huylara yorumlanir. Rüyada kalbinde bir korku hissettigini duymak, hak yolunda yürüyüp kimsenin malina, irzina, namusuna göz dikmeyen dürüst ve dindar bir adamla tabir olunur. Kalp vücudun hayat merkezi oldugu kadar, duygu ve his bakimindan en hassas noktasidir, iyilik, açiklik ve sirlarin korundugu ve...
  2. Athena - Palavra

Athena - Palavra

Athena - Palavra sebep yokken ayrıldım dün yine sevgilimden yalan yanlış ilişkiler duygusuz sevişmeler var sakın gülmeyin bana ne kadar yanlış olsam da herkes inkar ediyor gerçekler ortada ne yaparsan yap boş palavra bunlar hoş çok takılmasana palavra hep palavra saçma sapan aşk nameleri eskidendi küflendi şimdi artık kandırmaz ama sahte sahte öp beni ne yaparsan yap boş...
  3. Athena - Öpücük

Athena - Öpücük

Athena - Öpücük pardon seni rahatsız etmek istememiştim sadece dudağından öpmek istedim tamam belki pek ince teklif edemedim ama ben o bildiğin romantiklerden diilim sen yine de karar ver söyle istiyorsun bence öpücem öpücem dedim sana pam pam trip yapma yapma trip yapmasana bana nasıl oldu bir anda ben de çok şaşırdım been ilk görüşte hiç aşık olmamıştım sen yine de...
  4. Athena - An

Athena - An

Athena - An kendine don otur karşıma ağırdan sessizce bakışalım kapat gözlerini boşlukta yüzmeli elimden tüt sıkıca ben sende sende bende ne olursa olsun yine her dakika ölsek keşke tekrar dönsek bizbize, bu böyle buyu varmış bu gece yükseklerde kokuyor burda herşey sıcak istediğimizde burdayız yanlızken aslında yanyanayız dönelim mı hayata
  5. Yüreğim...

Yüreğim...

Bir ummandan bir ummana savrulur durur Yüreğim! Asi dalgalara vurur genede közdür Yüreğim! Kimseler beni dinlemez bari sen dinle Yüreğim! Rüyalar bile terk etti bari sen gitme Yüreğim! Dağlar ağlar taşlar ağlar,gözlerde yok yaş Yüreğim! Beni bir başıma koyma, birlikte savaş Yüreğim...!

Sayfayı Paylaş