gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Athena - Dön Baba Dönelim

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Athena - Dön Baba Dönelim işte karşımda

ne deseler boşuna

anlaması zor

çok zor olsa da

kolaydan lokma olma

vurduk en dibe

söyle şimdi nereye

yol almalısın

ufak ufak yerine

sıyrıl da gel buraya

dön baba

dön baba dönelim

nedeni yok

sebebi yok sorma

dön baba

dön baba dönelim

iste karşımda

ne deseler boşuna

anlaması zor

çok zor olsa da

kolaydan lokma olma

yaklas yanıma

bir çift sözüm var sana

başı sonu bir

geçmişine baksna

yalan söyleme bana

dön baba

dön baba dönelim

nedeni yok

sebebi yok sorma

dön baba

dön baba dönelim

koşa koşa gel

ihtiyacım var sana

yanlız olmuyor

senden başkasıyla

yalan söyledim sana

Athena - Dön Baba Dönelim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. baba

baba

Babasını gören hasta ise iyileşir, sıkıntısı varsa rahatlığa kavuşur, ihtiyacı varsa birisi cömertçe giderir, yitiği varsa bulur, bir muradı varsa yerine gelir. Babanın iyi hali kişinin kendi durumuna, babasını bir işte takip etmek onun meslek ve meşrebiini devam ettirmeye, Babaya hürmet ve tazim Allah'a itaat etmeye, ona isyan Allah'ın emirlerine uymamaya, Babanın gülümsemesi ilahi hoşnutluğa...
  2. Athena - Palavra

Athena - Palavra

Athena - Palavra sebep yokken ayrıldım dün yine sevgilimden yalan yanlış ilişkiler duygusuz sevişmeler var sakın gülmeyin bana ne kadar yanlış olsam da herkes inkar ediyor gerçekler ortada ne yaparsan yap boş palavra bunlar hoş çok takılmasana palavra hep palavra saçma sapan aşk nameleri eskidendi küflendi şimdi artık kandırmaz ama sahte sahte öp beni ne yaparsan yap boş...
  3. Athena - Öpücük

Athena - Öpücük

Athena - Öpücük pardon seni rahatsız etmek istememiştim sadece dudağından öpmek istedim tamam belki pek ince teklif edemedim ama ben o bildiğin romantiklerden diilim sen yine de karar ver söyle istiyorsun bence öpücem öpücem dedim sana pam pam trip yapma yapma trip yapmasana bana nasıl oldu bir anda ben de çok şaşırdım been ilk görüşte hiç aşık olmamıştım sen yine de...
  4. Athena - Bulut

Athena - Bulut

Athena - Bulut sen aslında bir bulutsun durmuyor ki belli akşam üstü kalmaz ki bağlanmıyor bile içimiz ister mani olunmuyor kaçsan bile yağsan bile senle de sensiz de olmuyor yine yoksun yanımda akşam karanlıkta yine yoksun yanımda akşam karanlıkta yerin dolmaz silsem olmaz dokunsam sahte olur gerçek olmaz bilmiyor musun hiç? hatrın var sorma ki yetişmek zor geliyor aslında yeterli...
  5. Athena - An

Athena - An

Athena - An kendine don otur karşıma ağırdan sessizce bakışalım kapat gözlerini boşlukta yüzmeli elimden tüt sıkıca ben sende sende bende ne olursa olsun yine her dakika ölsek keşke tekrar dönsek bizbize, bu böyle buyu varmış bu gece yükseklerde kokuyor burda herşey sıcak istediğimizde burdayız yanlızken aslında yanyanayız dönelim mı hayata

Sayfayı Paylaş