gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Athena - Fik Fik

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Athena - Fik Fik bana her zaman

deli manyak derler

evet bazen öyle

gelip giderler

iste ben zaten

bu yüzden ben

güzel güzel güzel güzel

başından beri hiç

normal olmadım

normallerden çok uzaktaydım

nededilerse kaale almadım

dewam dewam

dewam dewam

tamam hepsine herşeye tamam

sen ne diyorsan tamam

hepsine herşeye tamam

senin sorunun ne biliyormusun bence

kasıp kaşıp

duruyorsun köşede

ne kadar sürecek

bu iş böyle

olmaz olmaz olmaz

deli olalım

bana bakma işin içinden çıkamazsın

boyutlarımız ayrı anlayamazsın

bence herkes kendi gibi kalsın

aman aman aman aman

Athena - Fik Fik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Athena - Öpücük

Athena - Öpücük

Athena - Öpücük pardon seni rahatsız etmek istememiştim sadece dudağından öpmek istedim tamam belki pek ince teklif edemedim ama ben o bildiğin romantiklerden diilim sen yine de karar ver söyle istiyorsun bence öpücem öpücem dedim sana pam pam trip yapma yapma trip yapmasana bana nasıl oldu bir anda ben de çok şaşırdım been ilk görüşte hiç aşık olmamıştım sen yine de...
  2. Athena - Çöküşlerdeyim

Athena - Çöküşlerdeyim

Athena - Çöküşlerdeyim bir iyilik et kendine lütfen git geri dönme kaldım çıkmazda beni bekleme o dumanlı tepeden sana bakan penceremden bir haber son defa cereyanda kaldım baktım olmuyor caydım olmuyor aralarda kaldım bitmiyor usandım burdan belki orada kalanlar silinir aklımdan yaklaşma yaklaşma nasıl olucak nasıl olucak nelere kaçsam kurtulsam nasıl olucak nasıl olucak derdime derman...
  3. Athena - Caydıran

Athena - Caydıran

Athena - Caydıran Baldırı çıplak kalpler Gönül neler ister Tükenmiyor bahaneler Asayiş berkemal Yoktur telaşa mahal Kıvraktır manevralar Sahibi yoktur Olmaz olamaz kıyametler kopsada Yok mudur çaresi sonsuzluğa kadar Senin olmaz benim olmaz Ah kimsenin olmaz kimseye kalmaz Yok mu şu insandaki ego ego Caydıran yalan dolan Şaibeli rus ruleti Herkesin yeri belli Sahibi yoktur Olmaz olamaz...
  4. Athena - Bulut

Athena - Bulut

Athena - Bulut sen aslında bir bulutsun durmuyor ki belli akşam üstü kalmaz ki bağlanmıyor bile içimiz ister mani olunmuyor kaçsan bile yağsan bile senle de sensiz de olmuyor yine yoksun yanımda akşam karanlıkta yine yoksun yanımda akşam karanlıkta yerin dolmaz silsem olmaz dokunsam sahte olur gerçek olmaz bilmiyor musun hiç? hatrın var sorma ki yetişmek zor geliyor aslında yeterli...
  5. Athena - Beyoğlu

Athena - Beyoğlu

Athena - Beyoğlu beyoglunda gezersin gozlerini suzersin sevdicegim yawrucagim nicin nicin beeniii uzersin mavi gozluk takarsin cook canlarii yakarsin sevdicegim yavrucagim nicin nicin beenii uzersin gel gel gel bana gel bana gel gel gel yanima yanima gel

Sayfayı Paylaş