gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Athena Gökhan'ın Lafı Marka Oluyor!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

athena gökhan, o ses türkiye gökhan, gökhan özoğuz
    Sevgili melekler, bu sezon yayınlanan O ses Türkiye yarışmasında gerek sempatikliği, gerek müzik kulağı ve gerekse doğallığıyla herkesin beğenisini toplayan Athena Gökhan Özoğuz'ın yarışma sırasında sık sık kullandığı bir cümle marka oluyor. İşte bu ilginç haberin detayları...

athena-gökhan.jpg

Athena Gökhan'ın Lafı Marka Oluyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Laf

Laf

Rüyada laf duymak ve laflamak, beklediginiz bazi seylerin hakikatten çok uzak olduguna, ümitlerinizin bosuna olduguna delalet eder
  2. Athena - Öpücük

Athena - Öpücük

Athena - Öpücük pardon seni rahatsız etmek istememiştim sadece dudağından öpmek istedim tamam belki pek ince teklif edemedim ama ben o bildiğin romantiklerden diilim sen yine de karar ver söyle istiyorsun bence öpücem öpücem dedim sana pam pam trip yapma yapma trip yapmasana bana nasıl oldu bir anda ben de çok şaşırdım been ilk görüşte hiç aşık olmamıştım sen yine de...
  3. Athena - İki Lafa Duştun Ortaya

Athena - İki Lafa Duştun Ortaya

Athena - İki Lafa Duştun Ortaya ğunun birinde sokaklarda elin cebinde gezerken kendine sorduğun sorulara cevap ver gelen gidenler sanki sana sebep yokken kızsalar acaba orada varmıydın kı yoktun ya iki lafa düştün ortaya yanlız kapandın sonunda hep karanlık sabahta bitmez ki ağlamakla komalara girmek yetmiyor gide gide bir yere varmıyorsa uğraşmak çok saçma kurtar...
  4. Yolda Yürürken Laf Atıldığında Tepkiniz Ne Oluyor?

Yolda Yürürken Laf Atıldığında Tepkiniz Ne Oluyor?

Sevgili Melekler, malumunuz ülkemizde her yaş tipinde bulunabilen "laf atmayı" pek seven karşı cinste vatandaşlarımız mevcut. Bu tarz insanlar "laf attığında" tepkiniz ne oluyor? Sevgiler...
  5. Athena Gökhan'ın Twitterı Sallayan Fotoğrafı

Athena Gökhan'ın Twitterı Sallayan Fotoğrafı

2014 athena gökhan haberleri, 2014 o ses türkiye jüri üyeleri, athena gökhan resimleri "O ses Türkiye" yarışmasın da jüri üyeliği yapan ve sempatik doğal hareketleri ile hayranlarını ikiye katlayan Athena Gökhan abdest aldığı fotoğrafı ile hayranlarından tam not aldı. Twitter kullanıcıları tarafından çok ilgi gören resim de Gökhan'ın namaz öncesi abdest aldığını görüyoruz. Haber ile...

Sayfayı Paylaş