gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Athena K.E.L. Konseri

Konu, 'Konser Haberleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

athena, KEL konseri, yeri, zamanı, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz [​IMG]

Sevgili melekler,
    Athena'nın KEL'de vereceği konserin ayrıntıları aşağıda ki gibidir:

Sanatçı: Athena
    Yer : Kabataş Erkek Lisesi - Çırağan Cad. No: 40 - Ortaköy / İstanbul
    Tarih: 03 Haziran 2011 Cuma 14:00
    Fiyat : Günlük Bilet Ayakta: 20,00 TL Kombine Bilet Ayakta: 50,00 TL

Athena K.E.L. Konseri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Athena - Palavra

Athena - Palavra

Athena - Palavra sebep yokken ayrıldım dün yine sevgilimden yalan yanlış ilişkiler duygusuz sevişmeler var sakın gülmeyin bana ne kadar yanlış olsam da herkes inkar ediyor gerçekler ortada ne yaparsan yap boş palavra bunlar hoş çok takılmasana palavra hep palavra saçma sapan aşk nameleri eskidendi küflendi şimdi artık kandırmaz ama sahte sahte öp beni ne yaparsan yap boş...
  2. Athena - Öpücük

Athena - Öpücük

Athena - Öpücük pardon seni rahatsız etmek istememiştim sadece dudağından öpmek istedim tamam belki pek ince teklif edemedim ama ben o bildiğin romantiklerden diilim sen yine de karar ver söyle istiyorsun bence öpücem öpücem dedim sana pam pam trip yapma yapma trip yapmasana bana nasıl oldu bir anda ben de çok şaşırdım been ilk görüşte hiç aşık olmamıştım sen yine de...
  3. Athena - An

Athena - An

Athena - An kendine don otur karşıma ağırdan sessizce bakışalım kapat gözlerini boşlukta yüzmeli elimden tüt sıkıca ben sende sende bende ne olursa olsun yine her dakika ölsek keşke tekrar dönsek bizbize, bu böyle buyu varmış bu gece yükseklerde kokuyor burda herşey sıcak istediğimizde burdayız yanlızken aslında yanyanayız dönelim mı hayata
  4. Feridun Düzağaç K.E.L. Konseri

Feridun Düzağaç K.E.L. Konseri

feridun düzağaç konseri, K.E.L. konseri, saati ve tarihi, yeri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Feridun Düzağaç'ın KEL'de vereceği konserin ayrıntıları aşağıda ki gibidir: Sanatçı: Feridun Düzağaç Yer : Kabataş Erkek Lisesi - Çırağan Cad. No: 40 - Ortaköy / İstanbul Tarih: 01 Haziran 2011 Çarsamba 14:00 Fiyat : Günlük Bilet Ayakta: 20,00 TL Kombine...
  5. Atiye K.E.L. Konseri

Atiye K.E.L. Konseri

atiye konseri, K.E.L. konseri, yeri, saat ve tarihi, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Atiye'nin KEL'de vereceği konserin ayrıntıları aşağıda ki gibidir: Sanatçı: Atiye Deniz Yer : Kabataş Erkek Lisesi - Çırağan Cad. No: 40 - Ortaköy / İstanbul Tarih: 02 Haziran 2011 Persembe 14:00 Fiyat : Günlük Bilet Ayakta: 20,00 TL Kombine Bilet Ayakta: 50,00 TL

Sayfayı Paylaş