gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Athena - Senden, Benden, Bizden

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Athena - Senden, Benden, Bizden hic bir zaman affetmedin beni
    ben ne cok sevdim seni

herkese bahset senden, benden, bizden

defalarca sordum sana neden?

cevap vermedin icten

eger dansetmek istersen kirik kalpler salonunda

bana hic bir zaman donme arkadasca ya da dostca

beni gercekten sevdiysen soyle

asla hayir deme

Athena - Senden, Benden, Bizden konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Athena - Öpücük

Athena - Öpücük

Athena - Öpücük pardon seni rahatsız etmek istememiştim sadece dudağından öpmek istedim tamam belki pek ince teklif edemedim ama ben o bildiğin romantiklerden diilim sen yine de karar ver söyle istiyorsun bence öpücem öpücem dedim sana pam pam trip yapma yapma trip yapmasana bana nasıl oldu bir anda ben de çok şaşırdım been ilk görüşte hiç aşık olmamıştım sen yine de...
  2. Vakitsiz gidişinle yıktın bizi be Murat....

Vakitsiz gidişinle yıktın bizi be Murat....

Dün aldığım bir haberle sanki dünyam başıma yıkıldı...yıllardır tanıdığım bir insan ,bir dost,iyi bir baba ve eş..Çevresi tarafından saygılı ve efendi tavırlarıyla her zaman sevilen bir insan olmuştu..Ama yüreğine yenildi..Adı Murat.Yıllar önce babasıda aynı illetten gittiğinde anneleri kızını ve oğlunu yıllarca babasız büyütmüştü.Onlarda baba sevgisine hasret ,baba kelimesini...
  3. Bizi bize bırakma ALLAHım..ben beni bıraktığım zaman, SeN (c.c.) beni bırakma ALLAH'ı

Bizi bize bırakma ALLAHım..ben beni bıraktığım zaman, SeN (c.c.) beni bırakma ALLAH'ı

Canım yanıyor, içimde bir sızı nedenini bilmiyorum..! Adı Sen'sizlik belki...! Yada ulaşamamak, ağlayamamak derinden, Kıyamdayken başka yerde, secdedeyken başka yerde olmak..! Yönelememek Sana içten bir aşkla, Canım yanıyor ya Rabbel Alemin, Bir sızı var anlayamadığım, Canım yanıyor Ya Erhamerrahimin Adını koyamadığım, Bugün gitmek istedim buralardan..! Sana yakın olmak için,uzakları yakın...
  4. O Ses Türkiye'nin Birincisi Bence Athena Gökhan!

O Ses Türkiye'nin Birincisi Bence Athena Gökhan!

o ses türkiye, o ses türkiye athena gökhan, athena gökhan Sevgili melekler, O Ses Türkiye'nin dün gece yayınlanan yarı final bölümünün ardından finale kalan 4 isim de (Hasan Doğru, Mert Demir, Abdullah Cilviz ve Ersin Yılmaz) Athena Gökhan'ın yarışmacılarından çıktı. Yeni sezona başlarken yeni jüri üyelerinden en çok ilgiyi Ebru Gündeş çekmişti. Ancak gerek sempatikliği, gerek müzik kulağı,...

Sayfayı Paylaş