gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Athena solisti Gökhan evlendimi acaba?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Athenanın solisti Gökhan evlilik hazırlıkları yapıyordu.Acaba evlendimi, bir haber var mı yoksa ben mi görmedim :S

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, uzun süredir birlikte olduğu Melis Ülken’le hayatını birleştirdi. Çift, geçtiğimiz cuma akşamı Caddebostan’daki Büyük Kulüp’te nikâh masasına oturdu.
    Düğüne katılanlar arasında Şebnem Ferah, Manga, Duman, Nil Karaibrahimgil, Sertab Erener-Demir Demirkan, Beren Saat-Kenan Doğulu, Ozan Doğulu, Erkan Can, Mithat Can, Biricik Suden, Saba Tümer, Teoman gibi ünlü isimler de vardı. Mazhar Alanson da nikâh şahitliği yaptı.

Athena solisti Gökhan evlendimi acaba? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Athena - Öpücük

Athena - Öpücük

Athena - Öpücük pardon seni rahatsız etmek istememiştim sadece dudağından öpmek istedim tamam belki pek ince teklif edemedim ama ben o bildiğin romantiklerden diilim sen yine de karar ver söyle istiyorsun bence öpücem öpücem dedim sana pam pam trip yapma yapma trip yapmasana bana nasıl oldu bir anda ben de çok şaşırdım been ilk görüşte hiç aşık olmamıştım sen yine de...
  2. Athena - Bulut

Athena - Bulut

Athena - Bulut sen aslında bir bulutsun durmuyor ki belli akşam üstü kalmaz ki bağlanmıyor bile içimiz ister mani olunmuyor kaçsan bile yağsan bile senle de sensiz de olmuyor yine yoksun yanımda akşam karanlıkta yine yoksun yanımda akşam karanlıkta yerin dolmaz silsem olmaz dokunsam sahte olur gerçek olmaz bilmiyor musun hiç? hatrın var sorma ki yetişmek zor geliyor aslında yeterli...
  3. U2 grubunun solisti kimdir

U2 grubunun solisti kimdir

U2 grubunun solisti kimdir adını bildiğim bir solistti ama şimdi unuttum hatırlamaya çalıştıkça hatırlayamıyorum.
  4. Athenanın solisti Gokhan evleniyormuymuş ?

Athenanın solisti Gokhan evleniyormuymuş ?

Athena grubunun solisti sevimli adam Gökhan evleniyormuş diye duydum doğru mu arkadaşlar ? Doğruysa kimle evleniyor acaba ? :D
  5. O Ses Türkiye'nin Birincisi Bence Athena Gökhan!

O Ses Türkiye'nin Birincisi Bence Athena Gökhan!

o ses türkiye, o ses türkiye athena gökhan, athena gökhan Sevgili melekler, O Ses Türkiye'nin dün gece yayınlanan yarı final bölümünün ardından finale kalan 4 isim de (Hasan Doğru, Mert Demir, Abdullah Cilviz ve Ersin Yılmaz) Athena Gökhan'ın yarışmacılarından çıktı. Yeni sezona başlarken yeni jüri üyelerinden en çok ilgiyi Ebru Gündeş çekmişti. Ancak gerek sempatikliği, gerek müzik kulağı,...

Sayfayı Paylaş