gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Athena - Yaşamak Var Ya

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Athena - Yaşamak Var Ya ayıpsa ayıp olsun
    farketmez boşver doğrusu

sonradan sarılsanda

yok artık yeniden seversin

ah yaşamak var ya

kimseyi hafif sanma

kalirsin yalnız başına

korkma ölmezsin şimdi

yok artık vaktin var daha

ah yaşamak var ya

bilsen bir nedeni var

ama çok uzaklarda

kaybolma bir yere

koparşın dönemezsin

ah yaşamak var ya

Athena - Yaşamak Var Ya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alişan - Var Ya

Alişan - Var Ya

Bir alev oldum gözlerin için Bir rüzgar oldum saçların için Bir hayal oldum mutluluk için Bir dünya kurdum ikimiz için Kulun oldum ben kölen oldum ben Bu aşk uğruna heder oldum ben Var ya sevdamı dağlara yazarım Var ya gözümü kırpmam yakarım Var ya aşkına ömrümü adarım Var ya ben var ya
  2. Ajda Pekkan - Varsın Yansın Dünya

Ajda Pekkan - Varsın Yansın Dünya

Kadeh elimde gözlerim sende Geçseydi her günümüz Beraberce kır kahvesinde İ�içekler toplar, hayaller kurar Yaşardık mevsimlerce Her köşesinde Varsın yansın dünya İ�mürler çok kısa Bitmesin bu tatlı rüya Uzaksan kavgaya Sen bak yaşamaya Bırak varşın yansın dünya Yemin et bana yemin başıma Gelme sakın sen buraya Bir gün benden başkasıyla Kalsın adımız aşk ağacında...
  3. Hakan Taşıyan - Sen Varsın Ya

Hakan Taşıyan - Sen Varsın Ya

İçimde bir ateş yanar Hasretini tattırdın yar Volkanlara ne gerek var Yangınlara ne lüzüm var Yüreğimde sen varsın yar Yaşamışım neye yarar Zaten zehir sensiz yıllar Yokluğun bir ölümdür yar Denizlere ne gerek var Yağmurlara ne lüzüm var Gözlerimde sen varsın yar Yokluğun bir ölümdür yar Sigaram hep hasret kokar Duman olur uçarsın yar Anılara ne gerek var Resimlere ne lüzüm var Yüreğimde...
  4. var ya seni....

var ya seni....

Sana bugün bir şiir yazdım İçinde sen vardın Seni yazdım En incesinden kelimelerle Yüreğimi boşalttım Küçücük sayfaya Sana söyleyemediğimi ve Hissettiklerimi Bir bir anlattım Duyar mısın sanki sesimi Duyar mısın içimdeki Sessiz çığlığı Duyar mısın bilmem Sensizliğimin acısını Boş ver duyma sen beni Boş ver hissetme Seni içimde hissettiğimi Sahi bilsen ne ki Bir yarım sigaram Bir şişe biram Bir...
  5. Hani Aşk Vardır Ya...

Hani Aşk Vardır Ya...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş