gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Athenanın solisti Gokhan evleniyormuymuş ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Athena grubunun solisti sevimli adam Gökhan evleniyormuş diye duydum doğru mu arkadaşlar ? Doğruysa kimle evleniyor acaba ? :D

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Bu yıl magazin dünyası evlilik haberleriyle hareketleniyor. Evlilik kararı alan ünlüler bir bir medyanın gündemine gelmeye başladı. Bu isimlerden sonuncusu ise Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz. Yıllardır Londra’da yaşayan Özoğuz, uzun süredir beraber olduğu Melis isimli kız arkadaşıyla evlilik kararı aldı.

Sadece müzik çalışmaları ve özel gecelere katılmak için İstanbul’a gelen Özoğuz’un arkadaşları ve menajeri de evlilik konusunda bilgi vermekten kaçınıyor. Özellikle Melis ahnımın kimliği hakkında pek bir bilgi yok şimdilik.

Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden 36 yaşındaki Özoğuz, evlilik kararını yakın çevresiyle paylaştı. Ünlü rockçının evlilik planını bir ay içinde hayata geçireceği öğrenildi.

Athenanın solisti Gokhan evleniyormuymuş ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ebru gündeş osmantan erkır evleniyormu?

ebru gündeş osmantan erkır evleniyormu?

Osmantan Erkır, bugün bazı internet sitelerinde yer alan “Çarşamba günü Ebru Gündeş’le aile arasında kıyılan gizli nikah töreniyle evlendiler” şeklindeki iddialarla ilgili Uçankuş’a yaptığı açıklama şunları söyledi: “Evlendiğimiz yolundaki iddialar asılsızdır. Evlilik ciddi bir kurumdur ama henüz biz böyle bir karar almadık. Nikah masasına oturmadık. Birbirimizi tanıma aşamasındayız. İlerde...
  2. gokhan yavuz - hainler günü

gokhan yavuz - hainler günü

hainler günü Sevmek kimine göre ölmek demek Ölmek kimine göre sevmek Ama asıl gerçek Ölümüne sevenler asla ölmezler Yalnız sen değildin en hain sendin Kaderim ya ben hep hainleri sevdim Al işte hepsini buraya serdim Söylesene hangi kurşun senindi Kalbimi alev alev yakanmı Hala yarasından kanlar akan mı Biraz önce şu sırtımdan çıkanmı Söylesene hangi kurşun senindi Bir...
  3. Paris Hilton evleniyormu

Paris Hilton evleniyormu

gelecekle ilgili planlarını anlatan Hılton otellerinin varisi güzeller güzeli Paris Hilton şimdiden gelecek hazırlıkları içinde......... BUNDAN SONRA EVİNİN KADINI OLACAK! HİLTON OTELLERİ'NİN GÜZEL VÂRİSİ, ARTIK BİR AİLE KURUP ÇOCUK SAHİBİ OLMA ZAMANININ GELDİĞİNİ DÜŞÜNÜYOR.... 28 yaşındaki Paris Hilton, en güzel kıyafetlerini, sahip olmayı hayal ettiği kızları için sakladığını ve Los...
  4. Ferhat Göçer evleniyormu

Ferhat Göçer evleniyormu

Bize de sadece mutluluklar dilemek düşüyor... Şarkıcı Ferhat Göçer, bir süredir birlikte olduğu Ömür Gedik'le evlenmeyi planlıyor. 'Laf Aramızda' programına konuk olan Ferhat Göçer, Ömür Gedik ile televizyon programına konuk olduğunda tanıştıklarını anlatarak bir süre arkadaşlıklarının devam ettiğini ve daha sonra da sevgiye dönüştüğünü söyledi. Bir soru üzerine sevgilisi Ömür...
  5. U2 grubunun solisti kimdir

U2 grubunun solisti kimdir

U2 grubunun solisti kimdir adını bildiğim bir solistti ama şimdi unuttum hatırlamaya çalıştıkça hatırlayamıyorum.

Sayfayı Paylaş