gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Atilla Saral bıçaklandı

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

atilla saral bıçaklandı atilla saral sağlık durumu atilla saral ata oğuz kavgası detayları burada arkadaşlar. Eski manken ve oyuncu Atilla Saral bıçaklandı Melek'lerim. Atilla Saral Ata Oğuz trafikte yol verme kavgası yaptı ve Atilla Saral bacağından bıçaklandı. Atilla Saral sağlık durumu ve olayın detaylarını sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. [​IMG]

GEÇTİĞİMİZ ay Etiler’de “yol verme” nedeniyle kavga eden oyuncu Atilla Saral ile Ata Oğuz, birbirlerinden şikayetçi oldu.

Kavgada Saral üç yerinden, Oğuz is sağ elinin baş parmağından yaralanmıştı. Olayın ardından Beşiktaş Asayiş Büro Amirliği’ne giden Saral, ifadesinde şunları belirtti: “Olay günü şahsa el işaretiyle yol verdim. Bana küfür etti. Otomobilimden indim, stop etmediğim için aracım park halindeki bir başka araca çarptı. Küfür etmeye devam etti. Vurmaya çalışınca karşılık verdim. Cebinden 15-20 santimetre uzunluğunda bir bıçak çıkardı. Darbeleri neticesinde sağ baldır iç kısmından, sol diz kapağının üzerinden ve kuyruk sokumunun sol tarafımdan bıçaklandım.” Baltalimanı Kemik Hastanesi’nde ifade veren eski İçişleri Bakanı Sadettin Tantan’ın eski şoförü Ata Oğuz (55) da ifadesinde “Atilla Saral cipiyle yolu kesmiş vaziyetteydi. Otomobilimin içinden kenara almasını söyledim. El işaretini yanlış anlayarak yanıma geldi. Hakaret ederek bana yumruk attı. Etraftan gelen dört şahıs bana vurmaya başladı. Kendimi korumak amacıyla cebimden çakımı çıkardım. Korkutmak için birkaç kez salladım” dedi.

Atilla Saral bıçaklandı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Barda bıçaklandı

Barda bıçaklandı

İzmir'in tarihi Kemeraltı Çarşısı'ndaki bir barda, 18 yaşındaki 2 çocuk annesi kadın, ''Yan bakma'' gerekçesiyle tartıştığı 14 yaşındaki kızı bıçaklayarak öldürdü. Alınan bilgiye göre, tarihi Kemeraltı Çarşısı 850 sokaktaki bir barda, B.Ş. (18) ile 14 yaşındaki Ebru Altunyılmaz arasında tartışma çıktı. Tartışma sırasında B.Ş, çantasında taşıdığı bıçakla Altunyılmaz'ı göğsünden ve karnından...
  2. Atilla Taş Bir Atilla taş Albümü

Atilla Taş Bir Atilla taş Albümü

Atilla Taş Bir Atilla taş Albümü SANATÇI ADI : Atilla Tas Albümü ALBÜM ADI : Bir Atilla Tas Albümü YIL : COVER: ALBÜMDEKİ PARÇALAR: 1 - Atilla Tas - Bekarlar 2 - Atilla Tas - Düsmanimsin 3 - Atilla Tas - Hosgeldin 4 - Atilla Tas - Hüzün 5 - Atilla Tas - Kader 6 - Atilla Tas - Pasa Pasa Giderim 7 - Atilla Tas - Rahmellide 8 - Atilla Tas - Taksim 9 - Atilla Tas - Türkiyem...
  3. Ünlü Manken ATİLLA SARAL Hastanelik Oldu

Ünlü Manken ATİLLA SARAL Hastanelik Oldu

ESKİ MANKEN VE OYUNCU ATİLLA SARAL'IN UĞRADIĞI SALDIRI SONUCU BURNU KIRILDI.POLİSE GİDİP ŞİKAYETÇİ OLAN SARAL 'AMA BEN POLİSLERDEN ÖNCE ONLARI BULUP GEREKEN DERSİ VERECEĞİM' DİYE KONUŞTU. Arkadaşlarıyla birlikte eğlenmek için gece kulübüne giden Saral, geccenin ilerleyen saatlerinde mekandan ayrılmak istedi. Bar kapısında bazı kişiler saldırınca da neye uğradığını şaşırdı. Saral...
  4. Sümer Tilmaç bıçaklandı

Sümer Tilmaç bıçaklandı

Usta oyuncuya geçmiş olsun diyoruz Antalya'nın Serik ilçesinde çiftliği bulunan ünlü sanatçı Sümer Tilmaç, burada işletme müdürü olarak görevlendirdiği kişi tarafından sağ bacağından bıçakla yaralandı. Serik'in Karadayı beldesinde çiftliği bulunan tiyatro ve sinema sanatçısı Sümer Tilmaç (64), kendisine ait Melek Çiftliği'nde, bugün saat 13.30 sıralarında işletme müdürü olarak...
  5. Saralı Kadın ve Doğum

Saralı Kadın ve Doğum

saralı kadın, doğumda neler yaşar, ne yapmalı, önlemler, tavsiyeler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili saralı melekler, Artık endişe etmeye son!..Sara (epilepsi) hastalığının anne olmaya engel olmadığını söyleyen uzmanlar,hamilelik sırasında da sara ilaçlarının kesilmemesi gerektiğini belirtiyorlar.Çünkü hamilelik sırasında geçirilecek büyük nöbetler, anne karnındaki...

Sayfayı Paylaş