gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Atilla Şendil kimdir

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

atilla şendil kimdir, hayatı, biyografi, hakkında merak edilen tüm bilgiler burada arkadaşlar. [​IMG]

"Kurtlar Vadisi" dizisinden aşina olduğumuz başarılı oyuncu Atilla Şendil hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda Melek'ler!

Attila Şendi, 1963 doğumlu Türk sinema ve dizi oyuncusu. Kurtlar Vadisi dizisinde canlandırdığı Turgut Kuyucu karakteri ile tanınmıştır

Filmografi

OKS Anneleri (2007)
    Yedi Günah, Yedi Tepe, Bir Metropol (2005)
    Hırsız Polis (2005)
    Kurtlar Vadisi (2003)
    Baba Evi (2003)

Atilla Şendil kimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atilla Taş Bir Atilla taş Albümü

Atilla Taş Bir Atilla taş Albümü

Atilla Taş Bir Atilla taş Albümü SANATÇI ADI : Atilla Tas Albümü ALBÜM ADI : Bir Atilla Tas Albümü YIL : COVER: ALBÜMDEKİ PARÇALAR: 1 - Atilla Tas - Bekarlar 2 - Atilla Tas - Düsmanimsin 3 - Atilla Tas - Hosgeldin 4 - Atilla Tas - Hüzün 5 - Atilla Tas - Kader 6 - Atilla Tas - Pasa Pasa Giderim 7 - Atilla Tas - Rahmellide 8 - Atilla Tas - Taksim 9 - Atilla Tas - Türkiyem...
  2. Can Atilla Atatürk'ü müzikle anlatacak

Can Atilla Atatürk'ü müzikle anlatacak

Can Atillla Atatürk'ü müzikle anlatacak Ünlü besteci albümünde Atatürk'ün anılarından kesitler sunacak. Besteci Can Atilla, Atatürk'ün mutluluk ve hüzünlerini, pek fazla bilinmeyen anılarından yola çıkarak müzikle anlatacak. Osmanlı İmparatorluğu'nu konu alan ''Cariyeler ve Geceler'', ''1453'' ve ''Aşk-ı Hürrem'' üçlemesi ve ''Mevlana'dan Çağrı'' albümleriyle ''New Age'' müziği sevdiren...
  3. Hatice şendil kimdir hayatı hakkında bilgiler ve merak edilenler burada!

Hatice şendil kimdir hayatı hakkında bilgiler ve merak edilenler burada!

Hatice şendil hayatı Hatice şendil hakkında bilgi Kurtlar Vadisi Pusu ile tanıdığımız, daha sonra Karadağlar dizisinde rol alan güzel ve genç oyuncu Hatice Şendil resimlerini az önce sizler ile paylaşmıştık Melek'lerim. Şimdi de başarılı oyuncu hakkında bilgi edinmek isteyen tüm arkadaşlarımız için, Hatice Şendil biyografisi bilgileri paylaşıyoruz. Hatice Şendil . 2 Ağustos 1983...
  4. Ben Burdan Atlarım Atilla Taş Kimdir?

Ben Burdan Atlarım Atilla Taş Kimdir?

Bu konu, Ben Burdan Atlarım Atilla Taş Kimdir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Ben Burdan Atlarım yarışması çok yakında başlıyor. Show tvden yayınlanacak olan bu yarışmanın yabancı versiyıonu yurtdılşında izlenme rekorları kırıyor. Ünlü yarışmacılardan şarkıcı Atilla Taşş'ı tanıyalım.. 04.02.1975 yılında Adana'ya bağlı Ceyhan ilçesinde dünyaya geldim.İlk ve ortaokulu...
  5. Star Tv "Kaderimin Yazıldığı Gün" Dizisi Hatice Şendil Kimdir?

Star Tv "Kaderimin Yazıldığı Gün" Dizisi Hatice Şendil Kimdir?

hatice şendil hayatı, kaderimin yazıldığı gün hatice şendil, hatice şendil Sevgili melekler, Star TV'nin yeni dizisi "Kaderimin Yazıldığı Gün"de başrol kadın oyuncusu Hatice Şendil. Bu yazımızda Şendil'in hayatı hakkında bilgiler veriyoruz sizlere... Annesi Arnavut kökenli İstanbullu, babası Selanik kökenli Antalyalı.Antalya’da büyüdü. Kendisinden küçük iki kız kardeşi daha...

Sayfayı Paylaş