gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Atilla Taş - Çikolata 2009

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

atilataş Çok uzun süredir ortalıklarda görünmeyen Atilla Taş yepyeni albümüyle tekrar müzik dünyasına yeni bir dönüş yaptı.Özellikle ham çökelekteki başarısını tekrar yakalamasını temenni ederek yeni albümüne hayırlı olsun diyoruz:) [​IMG][​IMG]

1 Çikolata
    2 Dağlar
    3 O Eskidendi
    4 Deli
    5 Hamsi
    6 Pişman
    7 Yarim
    8 Hoş Geldin Hayatıma
    9 Kınalı Kuzum
    10 Türkiyem
    11 Pişman

Atilla Taş - Çikolata 2009 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atilla Taş Bir Atilla taş Albümü

Atilla Taş Bir Atilla taş Albümü

Atilla Taş Bir Atilla taş Albümü SANATÇI ADI : Atilla Tas Albümü ALBÜM ADI : Bir Atilla Tas Albümü YIL : COVER: ALBÜMDEKİ PARÇALAR: 1 - Atilla Tas - Bekarlar 2 - Atilla Tas - Düsmanimsin 3 - Atilla Tas - Hosgeldin 4 - Atilla Tas - Hüzün 5 - Atilla Tas - Kader 6 - Atilla Tas - Pasa Pasa Giderim 7 - Atilla Tas - Rahmellide 8 - Atilla Tas - Taksim 9 - Atilla Tas - Türkiyem...
  2. 2009 tek taş alyans yüzük modelleri

2009 tek taş alyans yüzük modelleri

mükemmel şıklığa sahip tek taşlar ve alyanslar buyrun yılın modelleri huzurlarınızda :):)
  3. atilla taş gangam style sözleri var mı

atilla taş gangam style sözleri var mı

Kızlar atilla taş yeni parça yapmış daha doğrusu araklamış şu anda tüm dünyanın dinlediği gangam styl parçasını değiştirmiş ve yam yam style yapmış burada söylenen videoda yani sözler lazım bana bu parçanın sözlerini arıyorum var mı kızlar ?
  4. Ben Burdan Atlarım Atilla Taş Kimdir?

Ben Burdan Atlarım Atilla Taş Kimdir?

Bu konu, Ben Burdan Atlarım Atilla Taş Kimdir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Ben Burdan Atlarım yarışması çok yakında başlıyor. Show tvden yayınlanacak olan bu yarışmanın yabancı versiyıonu yurtdılşında izlenme rekorları kırıyor. Ünlü yarışmacılardan şarkıcı Atilla Taşş'ı tanıyalım.. 04.02.1975 yılında Adana'ya bağlı Ceyhan ilçesinde dünyaya geldim.İlk ve ortaokulu...
  5. Ben Burdan Atlarım Atilla Taş Fotoğrafları

Ben Burdan Atlarım Atilla Taş Fotoğrafları

Bu konu; Ben Burdan Atlarım Atilla Taş Fotoğrafları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranlara merhaba diyecek yarışmalardan birisi de Ben Burdan Atlarım. Tamamı ünlü olan yarışmacıların kuleden havuza atlama konusunda yarışacakları programda 18 ünlü yer alacak. İşte bu ünlülerden Atilla Taş resimleri ile sizlerleyiz...

Sayfayı Paylaş