gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

atilla taş gangam style sözleri var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar atilla taş yeni parça yapmış daha doğrusu araklamış şu anda tüm dünyanın dinlediği gangam styl parçasını değiştirmiş ve yam yam style yapmış burada söylenen videoda yani sözler lazım bana bu parçanın sözlerini arıyorum var mı kızlar ?

atilla taş gangam style sözleri var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atilla Taş Bir Atilla taş Albümü

Atilla Taş Bir Atilla taş Albümü

Atilla Taş Bir Atilla taş Albümü SANATÇI ADI : Atilla Tas Albümü ALBÜM ADI : Bir Atilla Tas Albümü YIL : COVER: ALBÜMDEKİ PARÇALAR: 1 - Atilla Tas - Bekarlar 2 - Atilla Tas - Düsmanimsin 3 - Atilla Tas - Hosgeldin 4 - Atilla Tas - Hüzün 5 - Atilla Tas - Kader 6 - Atilla Tas - Pasa Pasa Giderim 7 - Atilla Tas - Rahmellide 8 - Atilla Tas - Taksim 9 - Atilla Tas - Türkiyem...
  2. Atilla Taş - Çikolata 2009

Atilla Taş - Çikolata 2009

atilataş Çok uzun süredir ortalıklarda görünmeyen Atilla Taş yepyeni albümüyle tekrar müzik dünyasına yeni bir dönüş yaptı.Özellikle ham çökelekteki başarısını tekrar yakalamasını temenni ederek yeni albümüne hayırlı olsun diyoruz:) 1 Çikolata 2 Dağlar 3 O Eskidendi 4 Deli 5 Hamsi 6 Pişman 7 Yarim 8 Hoş Geldin Hayatıma 9 Kınalı Kuzum 10 Türkiyem 11 Pişman
  3. Facebook güzel sözler var mı ?

Facebook güzel sözler var mı ?

Facebookta kullanmak için güzel en güzel sözler arıyorum varmı kızlar sizin bildikleriniz yazarsanız yada paylaşırsanız sevinirim.
  4. Atamızın Enteresan Sözleri Var mı ?

Atamızın Enteresan Sözleri Var mı ?

Atamızın söylediği her sözde derin anlamlar var. Bunu biliyoruz. Peki onun söylediği enteresan ve ilginç olabilecek sözler var mı, çok merak ediyorum..
  5. güzel teklif sözleriniz var mı?

güzel teklif sözleriniz var mı?

Ben bir kızı çok beğeniyorum ve ona açılmak istiyorum ama şöyle etkili bir teklif olsun istiyorum.Bana yardım edermisiniz ?

Sayfayı Paylaş