gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

atilla tas ve eski sevgilisi tuba ünsal icin dedikleri

Konu, 'Magazin' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

atilla taş sevgilisi atilla taş ve sevgilisi atilla tasi valla protesto ediyorumm,eski yasanmis bir ask simdide reklam icin kadini kullaniyor neymiste hamileymis o istedi bn istemedim gibi laflar ayip ya gecmiste kalan gecmistedir kadin baskasiylami ailesimi duyar umurunda degill
    bence bir erkeke yakismaz eski sevgilisinden söz etmesi,bnce bitirip o aska saygi duyup konusmamali

gecen gun izledim demedigini birakmadi sirf yeni kaseti ttutulsun diye yaben anlamiyorum bence tamtersi kaset böyle satilmaz nefreti topluyor,adam gibi adam olup yardim edip insanlara akil etmezler insanlarin sevgisini toplamak icin bole kari kizla [​IMG]reklam yaparlar yazik ya

2. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: atilla tas ve eski sevgilisi tuba ünsal icin dedikleri
    ya bu hepten balatayı sırdı zaten gerçek bi delikanlıya yakışan biten ilişkinin arkasından konuşmamaktır emeğinesağlık canım hemfikiriz

3. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

canim benm,hem fikir oldugumuza sevindim,opuyorum seni sevgiler

4. oya

oya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

:24:Terbiyesiz bunlar böylelerine ders vermek lazım kasetleri inş. satılmaz.

5. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    slm oyacim,haklisinn,birlikte olurken sorun olmuyor simdi sorun oldu tabi ozamnlar tuba unsal mesur degildi bakti kadin simdi mesur kendisi degil,kullanmak istedi yazik hic yakismiyor,,allah boylelerine akil versinn

atilla tas ve eski sevgilisi tuba ünsal icin dedikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tuba Ünsal Yeni ve farklı roller istiyormuş

Tuba Ünsal Yeni ve farklı roller istiyormuş

'BENİ ZORLAYIN' FOTOMODEL OLARAK BAŞLADIĞI KARİYERİNİ OYUNCU OLARAK SÜRDÜREN TUBA ÜNSAL, ROL ALDIĞI YAPIMLARDA ŞIMARIK, ŞEHİRLİ KIZI CANLANDIRMAKTAN SIKILDIĞINI SÖYLEDİ. Bundan böyle kendisini zorlayacak rollerde yer almak istediğini belirten Ünsal, sözlerini şöyle sürdürdü: “Artık bana farklı roller teklif edilsin. Yapımcılar artık bana zor karakterleri teklif etsin. Ben de bir köylü kızını...
  2. Tuba Ünsal los angeles'ta

Tuba Ünsal los angeles'ta

Los Angeles'a gidiyonda bundan bizene ki tuba, yani oyunculuk dersleri almak istiyorsun. Baş rolü kapmak istiyorsun. Bak burada haber oluyorsun. :D TUBA 'DİZİLERDE İSTEDİĞİM ROLDE OLABİLMEK ADINA GEREKİRSE BAŞROLDE OLMAYABİLİRİM' DİYE KONUŞTU! Ünlü oyuncu Tuba Ünsal geçtiğimiz yaz oyunculuk eğitimi almak için gittiği Los Angeles'ta yaptıkları hakkında konuştu. Ünsal şöyle konuştu:...
  3. Akşam Keyfinde buakşam Vural Çelik ve Tuba Ünsal var

Akşam Keyfinde buakşam Vural Çelik ve Tuba Ünsal var

her akşam canlı performansın sergilendiği ve birbirinden özel güzel sanatçıların konmuk olduğu program yine rengarek buakşamla iligili bütün haberler burada melekelrim....... KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ! KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLU! Türkiye’nin ve dünyanın ilk kriminal komedi dizisi olarak gündeme gelen ‘Canını Sevdiğimin İstanbul’u’ kısa adıyla C.S.İ dizisinin...
  4. Vural Çelik ve Tuba Ünsal Akşam Keyfi'ndeler

Vural Çelik ve Tuba Ünsal Akşam Keyfi'ndeler

iki rol arkadaşı bu keyifli akşamda samimi söyleşi içindelerdi..... KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ! KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLU! Türkiye’nin ve dünyanın ilk kriminal komedi dizisi olarak gündeme gelen ‘Canını Sevdiğimin İstanbul’u’ kısa adıyla C.S.İ dizisinin oyuncuları Vural Çelik ve Tuba Ünsal 31 Mart Salı akşamı Kenan Erçetingöz’le Akşam Keyfi’nde.. Vural Çelik ve...
  5. Tuba Büyüküstün eski sevgilisi Onur Saylak'a geri döndü

Tuba Büyüküstün eski sevgilisi Onur Saylak'a geri döndü

tuba büyüküstün sevgilisi kim tuba büyüküstünün sevgilisi kim onur saylak onur saylak büyüküstün aşkı tuba büyüküstün yeni sevgilisi, kim, eski sevgilisi yeni sevgilisimi oldu diye merak edenler buraya arkadaşlar. "Gönülçelen" dizisinde ki rol arkadaşı yani eski sevgilisi Onur Saylak ile yeniden barışan Tuba Büyüküstün hakkında haberler sunuyoruz bu yazımızda Melek'ler. “Gişe...

Sayfayı Paylaş