gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

atıs talımı

Konu, 'Flash Oyunlar' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

[flash]http://www.mekkedeyiz.biz/Games/21297.swf[/flash]​

Merminiz Bittiğinde ''R '' Tuşu İle Şarjörünüzü Doldurabilirsiniz..

atıs talımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. GM Mihail Tal

GM Mihail Tal

1936�da Letonya�da doğdu. Satrancı 6 yaşında öğrendi. 24 yaşında Botvinnik�i yenerek en genç dünya satranç şampiyonu oldu. İnanılmaz ölçüde karmaşık ve cesur hamleleriyle ünlüdür. 1953�te ulusal usta, 1957�de uluslar arası büyük usta oldu. Başta 1988�de Kanada�da düzenlenen Dünya Yıldırım Satranç Şampiyonası olmak üzere birçok uluslar arası yarışmayı kazandı. Mihail Tal 1992�de öldü.
  2. Beyaz gemilerde talim var

Beyaz gemilerde talim var

gemilerde talim var bahriyeli yarım var o da gitti sefere ne talihsiz başım var hani benim reçebim reçebim sarı lira vereceğim almazsan karakola gideceğim hani benim reçebim reçebim sarı lira vereceğim almazsan karakola gideceğim gemi gelir yanaşır içi dolu çamaşır istanbulun kızları recep diye ağlaşır hani benim reçebim reçebim sarı lira vereceğim almazsan karakola gideceğim oy benim reçebim...
  3. TaLin/Estonya

TaLin/Estonya

talin estonya talin limanı nerede estonya nerede 21 Kasım 2007 Çarşamba 12:30 Gün ışığı sadece 3 saat var. Ama o ışık kenti öyle bir havaya sokuyor ki... Talinn, Estonya'nın başkenti ve ana liman kenti. Baltık Denizi kıyısında, Finlandiya'nın başkenti Helsinki'nin 80 kilometre güneyinde yer alıyor. Kentte kışları gündüzler 3 saate kadar düşüyor. İşte böyle anlarda sokaklar loş bir ışığa...
  4. Tala Nedir ?

Tala Nedir ?

Tala Nedir ? Tala İran'dan ithal edilen bir üründür.Tala tüy dökücünün, geçmişten bugüne kadar, istenmeyen tüylere ağrısız , iğnesiz kullanımı ile orta doğuda ve uzak doğuda kadınların ve erkeklerin gözbebeği haline gelmiş bir üründür. Yeni doğmuş bebeklerin koltuk altı ve diğer bölgelerine sürülerek ileride tüylenmesini engelleyen Tala karınca yumurtası...
  5. Tala Karinca Yumurtasi Yagi Uyarilar

Tala Karinca Yumurtasi Yagi Uyarilar

tala karınca yumurtası yağı kullanıcıları karınca yumurtası yağı kullanıcıları tala forum forum Tala Karinca Yumurtasi Yagini Kullanmadan Once Uyarilari Okuyun: Tala Karinca Yumurtasi Yagini 'nın hiçbir yan etkisi yoktur doğal karınca yumurtası yağı içermektedir, bundan dolayi yüzünüz de dahil olmak uzere vücudunuzun her yerinde kullanabilirsiniz. Yüzünüzdeki tüylerden bir şişe tala karınca...

Sayfayı Paylaş