gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Atiye Artık Eurovisiona Gitmek İstemiyor

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

atiye eurovision atiye haberleri

Özellikle bu yıl Eurovision için çokça adı geçen Atiye artık pes etti ve resti çekti melekler :) Bildiğiniz gibi bu sene Eurovision için Can Bonomo adı geçmeden evvel Atiye adı ağızlardaydı. Herkes onun gideceğine kesin gözüyle bakarken Can Bonomo gitti ve ülkemizi temsil ederek 7. oldu. Şimdi ise Atiye Eurovision adını bile duymak istemiyor. Sizce haklı değil mi ? İşte Atiye haberleri, haberin detayları... :)

Geçtiğimiz akşam Polat Otel’de sahneye çıkan şarkıcı, program sonrası yöneltilen “Önümüzdeki yıl Eurovision şarkı yarışmasında ülkemizi temsil etmeniz istenirse ne dersiniz?” sorusuna net yanıt verdi: “Kesinlikle hayır!”

Atiye Artık Eurovisiona Gitmek İstemiyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. helallik istemeden gitmek istemiyorum

helallik istemeden gitmek istemiyorum

helallik mesajları ruyada helallik istemek rüyada istemek rüyada almak istenmesi işyerinden bir arkadaşla kırgınlığım vardı sebebi ise beni şikayet eden arkadaşlar vardı oda var diye biliyodum ama sonra o arkadaşlara yemin etmişki ben şikayet etmedim şakaydı falan diye o konuşmadı benimle bende konuşmadım ben kimseye kin tutmam ama ondan bir adım beklerdim ..o izne ayrılmıştı giderken...
  2. Hande Yener Eurovision gitmek istiyor

Hande Yener Eurovision gitmek istiyor

hande yener Eurovision 2012 Eurovision yarışması hande yener haberleri burada arkadaşlar. Hande Yener Teşekkürler albümünü geçtiğimiz günlerde piyasaya çıkarmıştı. Hem giyimi, hemde müziğiyle iddialı olan Hande Yener Eurovision da yer almak için yetkililere seslendi. 2011 Eurovision Yüksek Sadakat yenilgisinden sonra 2012 Eurovision Hande Yener zaferi olurmu bilinmez ama Hande Yener bu iddialı...
  3. atiye eurovision şarkısı sözleri

atiye eurovision şarkısı sözleri

Kızlar 2012 yılında atiye girecekmiş erovizyona da bu seslendirdiği şarkısının sözleri var sa sevinirim atiye 2012 eurovision şarkısının sözleri lazım. Sağolun.
  4. Çocuğunuz Okula Gitmek İstemiyor Mu?

Çocuğunuz Okula Gitmek İstemiyor Mu?

çocuğunuz okula hazır mı,çocuğunuz okula gitmek istemiyor mu,çocuğum okula gitmekten korkuyor,çocuğunuz okula gitmek istemiyorsa,çocuğum okula gitmek istemiyorsa,çocuğum okula gitmek istemiyor ne yapmalıyım, Okulların açılmasına sayılı günler kala bu yazıyı okumanızı öneriyoruz. Şimdiden çoğu ebeveyn daha okullar açılmadan bu sorun ile karşı karşıya. Uzmanlar, çocuğunuzun kaygısını gidermek...

Sayfayı Paylaş