Atiye Deniz resimleri

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

atiye deniz resimleri atiye resimleri atiyenin resim atiyenin fotoğrafları Bir parçası vardı Atiye Deniz'in... dondurma dondurma dondur maaa :D:D Dondurma gibi kaymak gibi kadın ya şu Atiye, işte karşınızda harika fotoğrafları ve Atiyee yee yee yee ( eko yaptı :D:D ) Denizzzz

2. MaWiM

Cevap: Atiye Deniz resimleri

3. MaWiM

4. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye

çok hoş bı bayan..teşekkurler admınım paylaşım için

5. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

karabela

cok guzel bi bayan ya ilik jesikka alba s onra atiye ya:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))99

6. rojin ay

rojin ay Forum Okuru

atiyenin aşkınada sanada şarkısına bayılıyorum

Atiye Deniz resimleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atiye Deniz Dont think

it doesn't live it doesn't live this love doesn't live with you what does it give what does it give this love doesn't do any good how could i know how could i know your love is just too cold and i feel yes i feel it doesn't give me any hope and i know and i know and i know and i know i'm gonna miss you somehow sometime but i know but i know but i know but i know you're gonna dissappoint me...
  2. Atiye Deniz - Gözyaslarim

Birtek sende gozyaslarim akar birtek senin avcunda ayni olurlar 2× izlersiin kendini aynada beni birgun hissedinceye kadar gozyaslarin gozyaslarinla akar gozyaslarin gozyaslarinla akar Birtek sende gozyaslarim akar Birtek senin yureginde sarkı olurlar 2× dinlersiin sarkiyi yureginde beni birgun hissedinceye kadar 4 × gozyaslarin gozyaslarinla akar
  3. Atiye Deniz - Gözyaşlarım

Atiye Deniz - Gözyaşlarım Birtek sende gozyaslarim akar birtek senin avcunda ayni olurlar 2× izlersiin kendini aynada beni birgun hissedinceye kadar gozyaslarin gozyaslarinla akar gozyaslarin gozyaslarinla akar Birtek sende gozyaslarim akar Birtek senin yureginde sark? olurlar 2× dinlersiin sarkiyi yureginde beni birgun hissedinceye kadar 4 × gozyaslarin...
  4. Atiye Deniz - Dont Think

Atiye Deniz - Dont Think t doesnt live it doesnt live this love doesnt live with you what does it give what does it give this love doesnt do any good how could i know how could i know your love is just too cold and i feel yes i feel it doesnt give me any hope and i know and i know and i know and i know im gonna miss you somehow sometime but i know but i know but i...
  5. Atiye Deniz Atiye Deniz 2009

SANATÇI ADI: Atiye Deniz ALBÜM ADI: Atiye Deniz ALBÜM YILI: 2009 COVER: ALBÜMDEKİ PARÇALAR: 01. Atiye Deniz - Muamma 02. Atiye Deniz - Aşkına da Sanada 03. Atiye Deniz - Günaydın 04. Atiye Deniz - Yalancı Mevsim 05. Atiye Deniz - Deli Ya (Farkı Ortada) 06. Atiye Deniz - Dondurma 07. Atiye Deniz - Salla 08. Atiye Deniz - Bile Bile 09. Atiye Deniz - Don't Think 10. Atiye Deniz - No...
  6. Atiye Deniz Don't Think şarkı sözü

atiyenin yabancı şarkıları atiye yabancı şarkısı atiye şarkıları şarkı dont think sözleri it doesn't live it doesn't live this love doesn't live with you what does it give what does it give this love doesn't do any good how could i know how could i know your love is just too cold and i feel yes i feel it doesn't give me any hope and i know and i know and i know and i know i'm gonna miss you...
  7. Atiye Deniz - Muamma

Muamma Muamma bitmez ki Aklımdan gitmez ki Delice seven kaçıp gider mi Aşk istesen, korkma benden Muamma bitmez ki İçimi bilen hissetmez mi Bul kendini al sevgini İkimize yetmez mi Söz miskin Bıçak keskin Unut gitsin Sen teksin Delice seven susup bekler mi Ben istesem, ne beklesem Muamma biter mi Bir denesen farketmez mi? Al kendini bul sevgimi İkimize yetmez mi Söz miskin Bıçak keskin Delice...
  8. Atiye Deniz - Salla

Hangi aşk yola gelir ki Acı veren biri mutlu eder mi ? Aldatan aldanırmış değer mi ? Bahane bol.. gönül dara düsünce, İnsan hata yapar mı sevince ? Sınırları çizersin giderse Üzeni yolla İsterse dönsün sonra Salla ardına bakma asla Yolla aldatan aldansın.. salla
  9. Atiye Deniz Kimdir Resimleri

Atiye Deniz Kimdir Resimleri Selam millet sizden Atiye Deniz biyografi bilgilerini ve en yeni resimlerini rica ediyorum.
  10. Atiye Deniz Hayatı ve Resimleri

Atiye Deniz Hakkında Bilgi, Fotoğrafları Atiye Deniz Hayatı, Resimleri Atiye Deniz hayranları, sizleri bu sayfamızxa davet ediyoruz. Çünkü bu sayfamızda Atiye Deniz'in hayatı hakkında merak edieln biyografi bilgilerini aktarıyor ve en güzel resimlerinide paylaşıyoruz :) Annesi Hollandalı, babası Türk olan Atiye Deniz 22 Kasım 1988 yılında Almanya’nın Bremen şehrinde doğdu. İlkokul...

Sayfayı Paylaş