gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Atkı ipi yapıcısı

Konu, 'A-B' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Rüyada böyle bir kimseyi görmek, münadi ve kiraci gibi geçimi kararsiz bir kimseye delalet eder. Bazan bu rüya, iki yüzlü ve iki kisi arasinda koguculuk yapan bir kimseye delalet eder. O kimsenin iyi veya kötü olusuna da bulundugu yer ve sifatla hükmedilir. Söyle ki, eger o, camide olur ve yaptigi atki ipi de keten veya pamuk yahut yün olursa, onun iyi bir adam olduguna, yaptigi ip altin veya ipek olursa, o kimsenin yaramaz bir adam olduguna delalet eder.

Atkı ipi yapıcısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Koza ipten şal ve atkı yapımı

Koza ipten şal ve atkı yapımı

atkı yapımı koza ipten atkı yapımı koza ipten yapılışı erkek atkısı iple yapılışı Yapılışı çok kolay ve bir o kadar şık şal modeli :)
  2. Ponpon İpten Örgü Atkı ve Yapılışı

Ponpon İpten Örgü Atkı ve Yapılışı

atkılar ve yapılışları ponpon ipten atkı yapılışı ponpon ipten atkı iple örgü ponponlu Ponpon ipten çok hoş bir atkı modelini yapılışıyla birlikte sizler için paylaşıyorum
  3. Simli İpten Atkı Örneği

Simli İpten Atkı Örneği

Simli İpten Atkı Örneği istiyorum bana yeni vew en güzel çok şık olan Simli İpten Atkı Örneğini sunun
  4. Simli İple Örülmüş Atkı Çeşitleri

Simli İple Örülmüş Atkı Çeşitleri

Simli İpten Atkı Çeşitleri Simli İpten Atkı Modelleri Yaz aylarına doğru yaklaşmamıza rağmen havalar hala serin gidiyor melekler :) Biz de bugünlerde kullanabileceğinizi düşünerek simli iple örülmüş nispeten daha ince ve hoş görünümlü atkı modellerini sizlerle paylaşmak istedik :)
  5. Koza İpten Atkı Modelleri 2016

Koza İpten Atkı Modelleri 2016

Sonbahar ve kış aylarından itibaren kullanılmaya başlanan atkı modelleri bebek, çocuk, kadın ve erkekler tarafından soğuktan korunmak için tercih edildiği gibi kıyafetlerinizi tamamlayan şık bir aksesuar olarak da kullanılıyor. Atkı modellerinden sizlere bu yazım da oldukça farklı ve şık bir görüntüsü olan koza ipinden yapılan atkı örneklerini paylaşıyorum. Kış ayların da gribal enfeksiyonlara...

Sayfayı Paylaş