gebe
  1. Julieт

Julieт Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Atkı modelleri 2013 kış

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Julieт tarafından paylaşıldı.

Atkı modelleri atkı modelleri atkı çeşitleri modeller ince modelleri
    Ben atkı hiç sevmiyorum...Sanki atkı taktığımda nefes alamıyo gibi oluyorum..Sanırım biraz psikolojik..Ama takan birine bakmayı severim ...Çünkü çok şık duruyolar....

2. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0

3. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    sonuncu çok değişik güzelmiş

Atkı modelleri 2013 kış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2009 kış atkı bere modelleri burada!!!

2009 kış atkı bere modelleri burada!!!

atkı modelleri atkı bere modelleri erkek 2009 çocuk bere 2009 2009 sonbarah ve kışında kullanılacak kırmızı harika ötesi atkı ve bere modellerine bir göz atın arkadaşlarım bakalım beğenecekmisiniz. Bu modeller başka yerde yoooook :D:D:D:D
  2. Armine 2013 Sonbahar Kış Modelleri

Armine 2013 Sonbahar Kış Modelleri

Yeni sezon modelleri can atanlar buraya. Ürün fotoğraflarını tek tek yükleyemedim ama devamı www.akavm.com 'da var. Özellikle etol eşarplara bakmanızı şiddetle tavsiye ederim.
  3. 2013 Kışı İçin Harika Örgü Bere ve Atkı Modeller

2013 Kışı İçin Harika Örgü Bere ve Atkı Modeller

Bu konu; 2013 kış örgü atkı bere modelleri ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, artık şı sıcakların rehavetinden kurtulun ve yakında gelecek soğuklar için alın elinize şişleri diyoruz ve bu sayfamızda sizlere harika örgü atkı ve bere modelleri sunuyoruz. Birazcık örgü bilenlerin rahatlıkla yapabileceği bu atkı-bere takımları sizi sıcacık tutacağı gibi şıklığınıza şıklık...
  4. 2013 Kış Modası Ayakkabı Modelleri

2013 Kış Modası Ayakkabı Modelleri

Bu konu 2013 kışlık ayakkabılar hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kışlık ayakkabılar havaların soğumasıyla birlikte birer ikişer kaldırıldıkları yerlerden çıkmaya başladı. Yazlık ayakkabı ve terliklerin kaldırıldığı şu günlerde eğer kışlık ayakkabı alışverişine çıkmanız gerekiyoırsa, galerimizden sizlerle paylaştığımız 2013 kışlık ayakkabılarını incelemeden alışverişe çıkmayın...
  5. Rengarenk Örgü Atkı Modelleri Bu Kışa Damgasını Vuracak Modeller

Rengarenk Örgü Atkı Modelleri Bu Kışa Damgasını Vuracak Modeller

Rengarenk Örgü Atkı Modelleri- Kışın boyunlarımızdan eksik etmediğimiz atkıların fonksiyonellikleri kadar şık olmaları da önemlidir. Özellikle ki biz bayanlar için öyledir. Hem şık hem kıyafetlerimizle uyumlu olmalı. Bereler, motlar, kabanlar, boyunluk ya da atkılarla uyumlu bir görüntü elde edebilirsiniz. Özellikle bu yıl da atkılarda çok renkli örnekler var. Hem bütün kıyafetlerinizle de...

Sayfayı Paylaş