gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Atkı nasıl örülür ?

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

kırçıllı-ipten-saç-örgüsü-erkek-atkı-modeli-402x420.jpg
    Erkek atkı modellerinde genelde aynı motifler üzerinde durulur. Örgü örneklerinde genelde saç örgüsü ve haraşo öne çıkar. Atkı örneklerinin çok farklı olmaması biraz sıkıntı yaratabilir aynı zamanda beyler belli renkler tercih ettiği için renk seçiminde çok zorlanmayacağınızı söyleyebiliriz. Yine de soğuk kış günlerine girdiğimiz bu zamanlarda beyler için bundan daha iyi bir hediye ve aksesuar olamaz. Her bayanın, elleriyle ördüğü bir giysinin veya atkının başkaları tarafından beğenildiğini duyması kadar mutluluk verici bir şey olamaz. Ördüğünüz şey artık bir giysiden daha başka anlamlar ifade eder sevdikleriniz için… Bunu da düşünerek sizlere farklı türde atkı modelleri ve motifleri sunuyoruz. Bakarak kolayca yapabileceğiniz bu modellerle sevdiklerinizi mutlu edeceksiziniz. Beğendiğiniz modeli yaparken farklı renklerle de deneyebilirsiniz. Erkekler çoğunlukla siyah, kahve rengi, gri, lacivert..vb. gibi koyu renkleri tercih etse de artık beylerin eskisine oranla modayı takip edenler farklı tarzda giyinmeyi sevenler için daha canlı renkler de kullanabilirsiniz. Renk seçiminde tuttuğu takımın renkleri kullanmak da işinizi kolaylaştırabilir tabi daha mutlu da olabilirler. Aynı zamanda atkılar da genelde olan püsküller de yine size yaptığınız kişinin tercihine kalmış, isterseniz ekleyebilirsiniz en kolayı o zaten… Atkı nasıl

Atkı nasıl örülür ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bere nasıl örülür

bere nasıl örülür

bu konuyla ilgili bana bilgi yazarmısınız
  2. Kısa saç nasıl örülür?

Kısa saç nasıl örülür?

Kızlar Kısa saç nasıl örülür? bu konuda bilgisi olan ya da fikri olan varmı
  3. Fırfırlı ip nasıl örülür

Fırfırlı ip nasıl örülür

Yha birisi bana yardımcı olsun acaba fırfırlı ip nasıl örülür. Görsel yada anlatımlı bişey var mı teşekkür ediyorum.
  4. Opera Panço Nasıl Örülür ?

Opera Panço Nasıl Örülür ?

opera panço opera panço nasıl örülür panço nasıl örülür Serin sonbahar akşamlarında ve kışın giyilebilecek bir panço modeli ile karşınızdayız melekler :) Bu şık panço ile bütün gözler üzerinizde olurken kendi ördüğünüz bir kıyafeti giymenin keyfini yaşayacaksınız. İşte opera panço modeli ve anlatımlı örülüş aşamaları.. :) Malzemeler: 700 gr ip 8 numara şiş 1 numara tığ Yapılışı:...
  5. Bebek patiği nasıl örülür

Bebek patiği nasıl örülür

Hamileyim, bir kızım oalcak :) Ve ona bebek patiği örmek istiyorum, en kolayı o, hem hatırası olur :) Ama nasıl örülür bilmiyorum bana yardım edersiniz değil mi ? :)

Sayfayı Paylaş