gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Atkılar , şapkalar

Konu, 'Ören Bayan' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

atkı modelleri atkılı şapka modelleri atkı yapma Melişler biliyorsunuz ki havalar soğudu yağmur, kar hepsi geliyor üşüyoruz donuyoruz, bende sizler için özel atkı, bere modelleri araştırdım belki örmek isteyenler çıkabilir buyrun fikir edinin :)
    ( gerçi ***** adminim üşümüyo o ayrı minilerle dolaşıyo ama olsun belki görüntüsüne aldanırda beğenir :D ) :dp8:

[​IMG] hahaha eldivenim yok demeyin bakın :D

Atkılar , şapkalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şapka atkı modelleri bebekler için

şapka atkı modelleri bebekler için

bebek atkı modelleri bebek şapka ve atkı modelleri ve şapka örnekleri
  2. bitirdiğim atkı ve şapka

bitirdiğim atkı ve şapka

evet arkadaşalr pembe şapka ve atkı yapmıştım bir arkadaşımın kızına modeler aynı ama bu sefer yaptıklarımda farklı sülemeler yaptım bakalım beğencekmisinizz
  3. Şapka bere atkı modelleri arayanlara!

Şapka bere atkı modelleri arayanlara!

2010 yılının en beğenilen şapka bere ve atkı modellerini sizlerle paylaşmak istiyorum renk tercihleri tamamen size kalmış hanımlar hadi bakalım şimdiden kolay gelsin=) klermekani.com/imagehosting/atki-bere-modelleri3-9543.jpg
  4. Örgü ;çanta,kazak,şapka,atkı...

Örgü ;çanta,kazak,şapka,atkı...

Örgü tutukunları sizler için hoş modeller buldum,isteyene kazak isteyene şapka;ister kendinize ister sevdiklerinize nasıl arzu ederseniz gülegüle örün giyinin:)
  5. 2012 Örgü Şapka Bere Atkı Modelleri

2012 Örgü Şapka Bere Atkı Modelleri

merhaba melekler ben kızım için 2012 Örgü Şapka Bere Atkı Modelleri arıyorum bu konuda bana vereceğiniz örnek ya da model var mı?

Sayfayı Paylaş