gebe
  1. Julieт

Julieт Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Atlas 3 yaşında

Konu, 'Magazin' kısmında Julieт tarafından paylaşıldı.

İkizleri Güney ve Ares’i evde bırakan çiftin düzenlediği doğum günü kutlamasına, bebeklerini bir ay önce kucaklarına alan Belçim-Yılmaz Erdoğan çifti de katıldı. “Atlas’a hediyemizi dayanamayıp önceden verdik. Cumartesi günü beraberdik. Her haftaya bir doğum günü denk geldi. Hediyeleri toplu alıyoruz artık” diyen Yılmaz Erdoğan, “Sizin bebeğinize ne hediye geldi?” sorusuna ise “Bizimkine daha 11 ay var” yanıtını verdi.

Atlas 3 yaşında konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 3-6 YaŞ Sorunlari

3-6 YaŞ Sorunlari

3 yaş sorunları 5 6 yaş sorunları 5 çocuk 3-6 YAŞ SORUNLARI Parmak Emme Parmak emme her sağlam çocukta bebeklikte görülen normal bir davranıştır. Genellikle 2 yaşına kadar kendiliğinden bırakılır. Daha sonraki yaşlarda ve özellikle 5-6 yaşından sonra devam ederse arzu edilmeyen bir alışkanlık olur. İnsana bir zevk, bir doygunluk sağlayan herhangi bir şeyin tekrarı kısa bir süre sonra...
  2. 3 Yaşındaki Enes'in Günlüğü

3 Yaşındaki Enes'in Günlüğü

Meyabaaaaa! Benim adım Enes......Üs yasımdayım.Yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz, yas günüm olacak. Mum üflüzem. Sok seviyoyum mum üflemeyi. Bi aksam annemin mumlayını da ben üfledim. Hepşini söndüyemedim. Sok uğyaştım ama söndüyemedim, dudaklayım sısladı. Sonya ösküymeye basladım. Annem bana su veydi, ösküyüyüm gesti. Biliyoy musunuz, bişim efde heykes bi asayip. Hele annanem!... Basımı...
  3. 3 4 yaş gelişimi

3 4 yaş gelişimi

3 4 yaş gelişim raporu 4 yaş gelişim raporu örneği 4yaş 3 örneği Gelişim psikolojisi,aile,3 4 yaş eğitim,3 4 yaş gelişim özellikleri,3 4 yaş gelişim rapor örneği 3 yaşından itibaren oyun çağına giren çocuk, motor becerilerinin gelişmesiyle çevre üzerinde egemenlik kurmakta ve bunu giderek genişletmektedir. - Merdivenlerden yukarı ayak değiştirerek çıkar ancak inerken her basamakta iki...
  4. 2-3 yaş gelişimi

2-3 yaş gelişimi

3 yaş gelişim raporu 2 3 yaş,2 3 yaş gelişim özellikleri,2 3 yaş gelişim raporu,2 3 yaş bebek gelişimi,,aile - Çocuk bu dönemde dışkılama ve işeme kasları üzerinde egemenlik kurar. - Çocuk ayağının tümünü kullanarak sağlam adımlarla güvenlik içinde koşar, kolaylıkla durup yine koşmaya başlayabilir ve engellerden sakınır. - Dengesini yitirmeden çömelebilir ve ellerini kullanmadan yeniden...
  5. kadınlar için 3 önemli yaş

kadınlar için 3 önemli yaş

kadınlar,hastalıklar,hastalık ve tedavileri,menepoz,erken menepoz,kadın sağlığı,sağlık için bilgiler, İlk adet, menopoz ve 35 yaş, kadının yaşamına damgasını vuruyor. 35 yaş sonrasında yumurta sayısında şiddetli düşüş başlıyor. Nedenleri tam bilinemeyen erken menopozda yumurta rezervinin azlığı haberci sayılıyor. Modern tıp, kadın yaşamına damgasını vuran üç ayrı yaş dönemi...

Sayfayı Paylaş