gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Atlas Halı 2013 Halı Modelleri Örnekleri

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; atlas halı 2013 halı modelleri hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, uzun süredir halı sektöründe üretim yapmayan Atlas Halı, piyasaya hızlı bir giriş yaparak yepyeni halı modelleriyle tüketiciyi memnun etti. Farklı desenleri ve şık motifleriyle eski popüler günlerine dönmeye hazırlanan Atlas Halı tasarım ekibinden Eda Güreli Şen ve Emine Akıllı 'nın tasarladıkları harika Eyvan ve Efsun koleksiyonlarına bu sayfamızda yer vereceğiz.
    Zengin halı kültürümüzün sihirli renk ve motiflerini halılara yansıtan bu iki başarılı isim, pastel renkleri ve çiçekli desenleri alışageldiğimiz geleneksel Atlas farkıyla bizlere sunuyor.
    Metrekaresi 174 TLden başlayan fiyatlarla satışa sunulan bu iki koleksiyonun en nadide parçalarını sizler için galerimizden paylaşıyoruz..

Atlas Halı 2013 Halı Modelleri Örnekleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Step Halı Modelleri 2013

Step Halı Modelleri 2013

Step Halı Modelleri sanat halı modelleri sanat halı modelleri ve fiyatları step step ve fiyatları 2011 Halı almayı düşünüyosunuz ama hala modeline karar veremediniz mi meleklerim. öyleyse sizin için Step'ten seçtiklerime bir göz atın. Hepsi de birbirinden şahane ve gerçekten kaliteli ürünler... Step Halı modelleri ve cazip fiyatları ile yeni nesil halı firmalarının önde gelen markası haline...
  2. İstikbal Antistres Halı Modelleri 2013

İstikbal Antistres Halı Modelleri 2013

Bu konu; İstikbal Antistres Halı Modelleri 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ünlü ev dekorasyon markası İstikbal koltuk ve yatak modellerinin yanında halı modelleriyle de ilgi çekiyor ve tercih ediliyor. Son olarak piyasaya sürdüğü antistres özelliği olan halıların reklamlarını siz de görmüşsünüzdür. Bu halılar, StressFree özelliği ile vücudunuzdakı negatif elektriği...
  3. 2014 Atlas Halı Modelleri

2014 Atlas Halı Modelleri

En Modern Atlas Halı Modelleri Yeni Sezon Atlas Halı Modelleri Modern Atlas Halı Modelleri Halı dekorasyonlarınızda yenilik yaratmak mı istiyorsunuz? Halılarınız ile odalarınızda harika bir görünüm oluşturmak istiyorsanız zaman kaybetmeden atlas halı modelleri arasından seçimde bulunarak oda dekorasyonlarınızda yenilik yaratabileceksiniz. Uzun ömürlülüğü ve 1. Sınıf işçilik kalitesi ile...
  4. atlas halı modelleri

atlas halı modelleri

salonum için halı bakıyorum atlas halı markasında karar kıldım ama model konusunda henüz bir karara veremedim atlas halı kullananlar nasıl memnunmusunuz halı her zaman alınmıyor almışken iyi birşey olsun diyorum bu arada salon mobilyalarım vizon kahve tonlara hakim atlasın bu tür halısını bilen varsa önerebileceğiniz modeller olursa çok memnun olurum
  5. En moda atlas halı modelleriyle gelen estetiksellik

En moda atlas halı modelleriyle gelen estetiksellik

Halı dekorasyonunuzda farklılığı elden bırakmayacak tasarımlar elde etmeye hazır mısınız? Birbirinden farklı görünümleri ile aklınızı başınızdan alacak olan halı tasarım zenginliğini odalarınıza davet etmek istiyorsanız sizler için aşağıya eklediğim resim galerimdeki dekoratifliklerin zevkinize hitap edip etmediği konusunda inceleme gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. Atlas halı modelleri...

Sayfayı Paylaş