gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Atlı

Konu, 'A-B' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Rüyada dört nala gelen bir atlı büyük bir müjde, uzaklaşıp giden atlı ise yaşamla ilgili bir önemli bir değişikliktir.

Atlı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beyaz Atlı Prensiniz Nerede?

Beyaz Atlı Prensiniz Nerede?

Beyaz atlı prens neden gelmiyor? GENÇ, güzel, akıllı, kültürlü pek çok sıfat sizin için yaratılmış. Ama yine de mutlu ilişkiyi bulamıyorsunuz. Peki nerede hata yaptığınızı hiç düşündünüz mü? Başlığa bakıp sanki ‘eskiden geliyordu da şimdi mi gelmiyor prens?’ diye düşünebilirsiniz. Haklısınız, beyaz atlı prens aslında sadece masallarda var. Günümüzde bırakın mutlu bir evliliği mutlu bir...
  2. Zülfü Livaneli - Atlının Türküsü

Zülfü Livaneli - Atlının Türküsü

Ay kocaman at kara Torbamda zeytin kara Bilirim de yolların Varamam kordobaya Ova geçti yel geçti Ay kırmızı at kara Ölüm gözler yolumu Kordoba sularında Yola baktım yol uzun Canım atım yaman atım Etme eyleme ölüm Varmadan kordobaya
  3. Beyaz Atlı Prensin Tarifi

Beyaz Atlı Prensin Tarifi

İşte mükemmel erkek tarifi!Her kadın sevgilisinden bazı şeyler bekler. Bazıları herkesin bildiği bazıları ise yapılmadığında ilişkinin sonuna gelinmesine neden olan şeylerdir... İşte kadınların erkeklerden beklentileri.. 1- Tartışma sırasında bile kibarlığını bozmayan, hakaret ettiğinde aşkın azalabileceğini bilen. 2- Kadının saçlarını okşayan, ona iltifatlar eden biri. 3- İhtiyaç...
  4. Atlılar Dizisi Oyuncuları kimlerdir

Atlılar Dizisi Oyuncuları kimlerdir

merhaba arkadaşlar bu yeni diziler arasında adı ile ilgimi çeken Atlılar Dizisi Oyuncuları kimler acaba biliyor musunuz? İzlenmeye değer başarılı isimler varsa izlerim:)
  5. Atlılar Dizisinin Yayınlanmasından Vazgeçildi

Atlılar Dizisinin Yayınlanmasından Vazgeçildi

Bu konu; atlılar dizisi yayınlanmayacak hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, daha önce oyuncuları ve senaryosu hakkında bilgiler paylaştığımız Atlılar dizisinin yayınlanmamasına karar verildi. Sarp Leventoğlu ve Aslı Tandoğan 'ın başrollerini paylaştığı dizinin yayınlanmaması kararı ile ilgili olarak yayınlanan Star Tv 'nin açıklaması şöyle; Atlılar projesi pilota takıldı...

Sayfayı Paylaş