gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Atlılar Dizisi Oyuncuları kimlerdir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaşlar bu yeni diziler arasında adı ile ilgimi çeken Atlılar Dizisi Oyuncuları kimler acaba biliyor musunuz? İzlenmeye değer başarılı isimler varsa izlerim:)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Atlılar Dizisi Oyuncu Kadrosu

Atlılar Dizisinde Kimler Oynuyor

Adam Film ve Star Yapım'ın ortak çekeceği dönem dizisi 'Atlılar'da Aslı Tandoğan, Burcu Kutluk ve Sarp Levendoğlu oynayacak. Sofya'da çekilecek olan dizinin kadrosunda Bulgar oyuncular da yer alacak.

Çelimleri Ağustos ayında başlayacak olan dizinin ilk netleşen oyuncusu 'Behzat Ç.'nin sezon finalinde öldürülen Savcı Esra'sı Canan Ergüder olmuştu. Ergüder'in ardından diziye Sarp Levendoğlu'nun katıldığı açıklanmıştı.

Son gelen haberlere göre ekibin üç oyuncusu daha belli oldu. Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam dizisinden ayrılan Aslı Tandoğan, ünlü model Burcu Kutluk ve usta tiyatrocu Tamer Levent olduğu öğrenildi.

http://www.meleklermekani.com/kim-kimdir/225469-asli-tandogan-kimdir-diyenler-buraya.html

Atlılar Dizisi Oyuncuları kimlerdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülbeyaz dizisi konusu oyuncuları kimler

Gülbeyaz dizisi konusu oyuncuları kimler

Gül beyaz dizisi var karadenizden istanbula gelen 2 düşman ailenin çocukları ile ilgili bir dizi heralde kimler oynuyor bu dizide resimleri isimleri var mı
  2. Dedektif Memoli Dizisi oyuncuları kimler olacak

Dedektif Memoli Dizisi oyuncuları kimler olacak

Kızlar dedektif memoli oyuncularının isimleri ve oyuncu kadrosunda kimler var yazar mısınız. Bildiğimiz eski yılan hikayesindeki memolimi oynayacak bu dizide de ?
  3. Düşman Kardeşler Dizisi Oyuncuları kimlerdir

Düşman Kardeşler Dizisi Oyuncuları kimlerdir

Düşman Kardeşler Dizisi Oyuncuları kimler bu dizinin oyuncu kadrosunu bilen varsa yazsın olmadı resimleri de paylaşırsanız sevinirim :)
  4. Düşman Kardeşler Dizisi Oyuncuları Kimlerdir??

Düşman Kardeşler Dizisi Oyuncuları Kimlerdir??

Düşman Kardeşler Dizisi Düşman Kardeşler Dizisi Oyuncuları Show Tv de yeni bir dizi daha başlıyor.. Üstelik kadrosu süper oyunculardan oluşuyor..Çok güzel harekerlerin Murat Eken i Metin Keçeci si ben muhteiem bir dizi olacağınız düşünüyorum....Üstelik dizinin güzeli de Hande Subaşı...Başlamasını dört gözle bekliyorum... Dizinin Konusu İnadına aşkların yaşandığı bir Trakya entrikası......
  5. Annem Uyurken Dizisi Oyuncuları kimler?

Annem Uyurken Dizisi Oyuncuları kimler?

Merhaba yeni sezon dizileri arasında benim ilgimi çeken bir dizi oldu şuan heralde tanıtımları yapılıyor ve ne zaman ekranlara merhaba diyecek bilmiyorum da oyuncu kadrosunu merak ettim acaba aranızda Annem Uyurken Dizisi Oyuncuları kimler bilen var mı?

Sayfayı Paylaş